Kritika stránek

Frezzy
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 26.04.2015
Dorbý den,
prosím o kritiku webu http://madanmohan.cz. Jedná se o jednoduchý web rozvozu obědů v Brně.
Děkuji všem za názory.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Vítám tě na WebDealu.
Tak a teď ke kritice. Zarovnal bych všechny odkazy v menu na střed. Teď jsou některé v menu zarovnány doleva a některé na střed.
Udělal bych také klikatelný banner "Rozvoz po Brně ZDARMA".
Další chybu vidí v tom, že si dneska nemůžu objednat jídlo třeba na úterý. Lze objednat jídlo třeba na 3 dny dopředu?
Takový detail, v patičce webu bych dal minimálně místo roku 2014 rok 2015, ať je vidět, že je web aktuální.
Ještě by také bylo dobré, když se z článku budu moc pomocí nějakého tlačítka vrátit zpět na přehled článků nebo rovnou nabídnout další článek.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
Zarovnal bych text v menu. Odstranil bych další slideshow pod boxem "Rozvoz po Brně ZDARMA!" když už je jeden nalevo. Jinak bych formuloval kontaktní údaje na stránce Kontakt jako to je např. zde: http://tele3.cz/kontakty.html. A nastavil border inputům a textarea na hnědou jako je u hover efektu u jednotlivých položek menu. No kód ti kritizovat nebudu protože oba víme že v tom máš bordel.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Mac: Nepsal bych to, kdyby bylo možné si objednat oběd kdykoliv.
Když jsem to psal, nebylo možné s nic objednat ;)
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Frezzy
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 26.04.2015
Děkuji všem za kritiku.
Jinak se musím zastat peeeeta v době psaní jeho příspěvku ještě nebylo zveřejněno menu na příští týden, takže opravdu ještě nemohl nic objednat :)

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
David Krupička
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 150
Registrace: 24.12.2013
Proč je ve footeru toto
Haré Kršna Haré Kršna Kršna Kršna Haré Haré Haré Ráma Haré Ráma Ráma Ráma Haré Haré

?

Frezzy
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 26.04.2015
Jedná se o projekt hnutí Hare Kršna.

mirek novotny
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 07.01.2013
Já bych tam někam doplnil obecné informace o průběhu objednávky. Např. za jak dlouho bude oběd přivezen, zda bude dotyčný těsně před dovozem kontaktován atd....
Prodávám a tvořím weby i eshopy. Investuji do zajímavých projektů a občas píšu blog.
 TitanCar.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se