Finance a účetnictví

Adam Gajdečka
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Zdravím,
chci prodat můj internetový magazín o IT technologiích http://www.megovka.cz, mám tam 162 článků a web píši od října 2013. Návštěvnost 1500 ZA 30 dní.

Chtěl jsem web prodat alespoň za 2900 Kč, v čem je problém?

Prodával jsem jej již před 3 měsíci na webtrhu a taky nic. Díky moc

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Zdravím a vítám tě zde na Webdealu.
Podle mě bude problém v tom, že není moc valná návštěvnost (50 lidí za den) otázkou je, jaká je míra odchodu a nových návštěvníků.
Na webu ani nejsou nějak moc originální a poutavé články. Web ani není moc starý.
Proto pro nikoho nemá takovou hodnotu, jakou by jsi si ty představoval.
Osobně takovýto web udělám za dva dny a nikde se jim nechlubil
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
Články jsou strašně krátké a pro mě jako pro čtenáře nezajímavé.. Taky nevím proč web uvádíš jako IT magazín když tam vidím jenom samé články o tvorbě webstránek, které jsou mnohem lépe popsané na jecas.cz nebo jakpsatweb.cz.

-- 08. 05. 2015 17:21 --

Myslím si že na tom webu má jedinou hodnotu ta doména..

katalog
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 147
Registrace: 03.04.2013
Tak začni prodávat PR články a vlož na web adsense nebo sklik a za chvilku těch 2,9K máš i bez prodeje... :)

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Já třeba zvažoval jeho koupi, cena je dobrá, ale odradilo mě:
- články jsou příliš krátké (pro účel, který bych jej použil potřebuju minimálně 300 slov/článek)
- malá propagace (84 odkazů z 3 domén)
- nízké ranky (pokud by se mi nepodařilo na něm vydělávat nahodím tam systém na prodej odkazů a o víc se nestarám)

Pokud by splňoval podmínky, což by při počtu článků znamenalo určitě vyšší návštěvnost, tak bych vydělával na AdExpert + Affil + PPC (AdSense). Samozřejmě bych jej přidal do PPP.

Koupit takovýto web znamená také se o něj náležitě starat. Je to závazek :)

Adam Gajdečka
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Děkuji za vaše názory. Na webu mám dobré články i včetně vlastních videí, ty dobré články jsem přestal psát asi v prosinci 2014, jelikož jsem už neměl moc času psát příspěvky a publikoval jsem pár na rychlo, aby web byl trochu aktivní. Asi v březnu jsem změnil logo na webové technologie a přidal několik článků ohledně tvorby webu, chtěl jsem web trochu zaměřit. Musím říct, že jsem to neměl dělat, byla to chyba, jelikož to teď vypadá ještě hůř. Já jsem strávil desítky hodin na těmi články a videi. Je mi z toho smutno.

Jinak v listopadu jsem spustil jiný web, který je zaměřený na Arduino elektroniku. Tam se mi hodně daří, tak asi jsem se naučil něco tvorbou megovky. Každopádně je mi to líto, jak to s megovkou dopadlo.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se