Domény

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Před třemi týdny jsem si prodloužil domenu registrovanou u hexageek...expiruje pozítří a stále není prodloužena. Přitom jsem online kartou zaplatil. Co s tím? Support nereaguje...

Pebro
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 145
Registrace: 18.11.2010
Co jsem o Hexageek četl na webtrhu případně zde http://cn130.com/2014/10/velky-vypadek- ... d-gekonis/ tak bych raději domény asi raději převedl jinam...
Bevedo - vyhledávač produktů do domácnosti nebo na zahradu a magazínu Atlaso.cz
 Dokonalé osvětlení nad jídelní stůl – Jak na to?

richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
To Pebro: Nevěřil bych ani Gekonisu.. Podle toho co píšou tomu Webtržníkovi za mail tak nevím, nevím.. Kde vzali jeho mail? Tam nebylo psáno nic že by přebrali i jejich databáze s uživatelskýma datama.. A vůbec.. Není obchodování s osobnímy údaji v ČR nelegální?

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Pebro: Převedl, ale když s ním nekomunikují, tak to asi bude trošku problém.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Sikec: Využij NIC.cz a pak pomocí kódu převeď doménu k někomu jinému.
Tedy pokud se jedná o .cz .
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
To sikec: Nevím jak to u HG mají ale jsou akreditovaní nebo jenom přeprodávají domény? Pokuď ta druhá možnost tak se to dá převést k registrátorovi u koho registrujou. A od něj se pak už da přejít jinam. Auth-ID by mělo být v adminu, alespoň u každého mého registrátora to tak je a bylo.

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
Poslete prosim do PM ID vaseho uctu nebo o jakou domenu jde, ptali jsme se vas na to stejne na webtrhu pres PM a nereagujete..
Sluzby a podpora normalne funguje bez problemu..

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
To hexageek...na podporu jsem psal již 3x a žádná odpověď...a na webtrhu jsem byl naposledy před rokem, takže nevím proč mi tam píšete. Už před hodinou jsem psal PM a nic...takže nevím , co je špatně...

EDIT: Stále nic, neděje se nic...sakra to je takový problém prodloužit doménu, kterou jsem zaplatil přesně před 4 týdny?

EDIT: 21:26 - stále nic, hexageek nereaguje...doporučuji stáhnout od nich domény, opravdu lžou, nereagují, neprodlužují, peníze berou, nedovolí převést doménu...prostě rychle pryč...

Edit: Dnes vyřešeno...

imagiag
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 29.06.2015
Stejna zkusenost, prvni domenu mi prodlouzili po 2 tydnech mailovani, u druhe (registrovana cca o mesic pozdeji) zatim 2 tydny ticha :( ze supportu prijde vzdy jen ticket a nic se nedeje, tak to jeste zkousim tady...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se