Aktuální události

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Chudý Honza a bohatý Joh.
Kdo tohoto člověka nezná, doporučuji si přečíst jeho blog http://www.podnikanivusa.com .
Je to velice inspirující příběh.

I přesto, že John Vanhara na svém blogu psal, že Shipito nemá v plánu prodat, tak se tak stalo a to za velmi vysokou sumu. Minimálně 7 x obrat 30 milionů $.
Více informací v článku na portálu Lupa.cz (http://www.lupa.cz/clanky/john-vanhara- ... htel-rika/) . Co na to říkáte?
Já osobně to Honzovi přeji, jen mi budou chybět jeho články, které byly velice poutavé.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Fabrik
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 63
Registrace: 10.10.2014
Tak to koukám jako blázen. To se nečekalo. Ale asi nastal nejvhodnější čas zhodnotit svou investici skvělým prodejem.

SEmilk
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 8
Registrace: 23.10.2014
No on tam doslova neříkal, zda se v jeho případě jedná o násobky obratu či zisku, ale každopádně si splnil svůj American Dream a v české tvrdé měně je miliardář.

A nejlepší na tom je, že ani ten byznys, dokonce ani název Shipito, nevymyslel, to všechno jste mu poradili vy na jeho blogu. Uměl jen chytit příležitost za pačesy. Je to borec.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
SEmilk
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 8
Registrace: 23.10.2014
Otakar Pěnkava píše:
Také mě to překvapilo, zvlášť pro Johnův odpor vůči investorům.


Přišli prostě s nabídkou, která se neodmítá.

mirek novotny
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 07.01.2013
SEmilk píše:

Přišli prostě s nabídkou, která se neodmítá.


Též si myslím že to bylo o tom, navíc je otázkou zda ho to ještě po 7 letech naplňovalo či se z toho začala stávat rutina.
Prodávám a tvořím weby i eshopy. Investuji do zajímavých projektů a občas píšu blog.
 TitanCar.cz

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Za prachy dnes dostaneš vše co chceš. Být na jeho místě, taky bych to rozjel a prodal. Pak si rozjel něco menšího a dožil.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se