Nápady & návrhy

Doporučili by jste Wedbeal?
25%
75%
Žádná hlasování
Celkem hlasů: 8
peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Zdravím všechny návštěvníky webdealu.
Jako člen vedoucího týmu chci od vás všech zpětnou vazbu.

Čím myslíte, že je to, že webdeal i přesto, že je tu vše zdarma a vytvářeno pro uživatele je stále tam, kde byl před lety a nejde kupředu?
Proč více lidí nenabízí své služby a více lidí nepoptává, když má tu možnost a zdarma.

Jak by jste webdeal posunuli dále a co by jste udělali pro to, aby se postupně zvětšoval a stal nejlépe jedničkou na trhu?

Díky všem za podměty a návrhy i kritiku.

Za celý tým Peeeeta
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

duben
Uživatelský avatar
WD Trader: 3/5

Příspěvky: 126
Registrace: 22.03.2012
Tak třeba za mě zásadní problém od redesignu neumím rychle najít nové odpovědi ve vláknech kde jsem něco přispíval. Vidím jen nové příspěvky obecně (taky jsem to musel celkem hledat i když je to relativně na dobře viditelné pozici).

Jinak nabídka v sekci prodej je to ve srovnání s WT spíš na úrovni odpadu (proto nemá moc smysl procházet a nakupovat). Zvlášť bráno z pohledu kdy na WT je poslední dobou taky tolik odpadu, i když jsou tam placené poptávky, že se to moc nevplácí ani tam.
Pořádám KURZY INLINE BRUSLENÍ | Dělám databáze Select-SQL.com
Fotím a píšu o tom na FOTORADY.cz a MicrostockTools.com | Cvičení s Luckou

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Nejnovější příspěvky najdeš pod odkazem "Nové příspěvky" . Témata, kam jsi přispíval jsou zbarvená zeleně.

S tím odpadem je to pravda, proto se ptáme, zdali uživatele nenapadne, jak sem dostat kvalitnější nabídku a k tomu i poptávku.

Díky za názor.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

duben
Uživatelský avatar
WD Trader: 3/5

Příspěvky: 126
Registrace: 22.03.2012
Sorry, ale já opravdu nebudu listovat 5 stránkami abych našel nějaké vlákno kam jsem náhodou mohl přispívat. Buď chci vidět nové příspěvky a sledovat o čem se kdo baví, nebo prostě chci jen přijít podívat se na novinky v těch vláknech kam jsem přispíval, reagovat tam pokud je v nich něco nového a zase jít pryč.

Takže pokud jsou "Nové příspěvky" jen takhle, je to pro mě naprosto nepoužitelný a neužitečný pohled na diskuze, který nevyužiju a navíc, pokud jsem někde někam něco psal, tak už se ani nevrátím abych reagoval nebo něco doplnil. A jestli to stejně funguje i při nákupech tak to potěš koště ...

Pokud sem chceš dostat kvalitní diskutéry, kteří mají co poradit, umějí a chtějí obchodovat (čti mají peníze na opravdové nákupy, nebo opravdu rozumné věci na prodej) musíš jim šetřit čas, usnadnit jim diskuzi a usnadnit jim návrat k započaté diskuzi. Bez toho jsou jakákoliv jiná vylepšení zbytečná.
Pořádám KURZY INLINE BRUSLENÍ | Dělám databáze Select-SQL.com
Fotím a píšu o tom na FOTORADY.cz a MicrostockTools.com | Cvičení s Luckou

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Dobře díky za námět.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Mě by se taky líbila funkce ala Book, nebo Oblíbené, jak to bývá na starých diskuzních fórech ala Hofyland, Nyx. Já si tam vždy rozbalím Book a tam vidím počet nových příspěvků v diskuzích které jsem si zabookoval. Od nula (tzn. vidím že nikdo nic nenapsal ale na diskuzi nezapomínám po x nových)

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
filaj
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 10
Registrace: 08.01.2015
Myslím, že to je už tým, že uživatelia WT majú určitý názor na WebDeal. Je im pohodlnejšie na WT, keďže je tam veľká uživateľská základňa. Ak by sa aj rozhodli znova navštíviť WebDeal, hlavným dôvodom opätovného odchodu je podľa mňa to, že kvôli malej aktivite uživateľov tu nie je dostatok obsahu.

Čo by som zlepšil, je možno filtrácia ponúk. Je mi jasné, že by práce na selektovaní obsahu fóra bolo veľa, ale "bez práce nie sú koláče".

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Mac - s tím co píšeš o copywriting.cz nesouhlasím. Články se schvalují automaticky po 3 dnech, když inzerent nezareaguje. Systém navíc pořád roste a nepřijde mi, že tam jsou jenom zakázky za desetikoruny. Samozřejmě spousta inzerentů zadává minimální ceny, využívají tak toho, že v systému je několik stovek uživatelů a někdo to prostě vezme. Nevím jak stará je tvá zkušenost s Copywritingem, ale systém jsme za poslední dobu hodně zlepšili ;-)

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Nenaštval jsi mě, jen jsem reagoval na tvůj podnět. K týdennímu schvalování článků došlo jen při zavádění schvalování, kdy jsme museli projít asi 1100 článků. Od té doby schvalujeme každý článek do 24h, vyjimečně 48h (když je třeba víkend).

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Mac píše:
Aktuální statistika na WD nula prodejů (počítám od nové verze) a na CW pár kšeftů za desetikoruny (od začátku, co jede) při snad týdnovém čekání na schválení článku (než jsem to z CW vzdal). Mrtvo v nabídkách, mrtvo v poptávkách, mrtvo na cw...


Já si na CW nestěžuju :) Tento měsíc zatím rekordní prodej za 2K. Z provizorů pode mnou vidím, že se prodává spíše na počet. CW působí jako tajemný systém jen pro zvané, kde to navenek působí že se nic neděje.

Ohledně diskuze nevím. Nikdo se na nic neptá :) To je však obecný trend, lidi si zvykli na pohodlné kratší diskutování přes sociální sítě TW anebo i FB.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
hlásím bug (teda jestli to nebyl záměr nebo jsem to celé nepopletl):
když se člověk zaregistruje na Copywriting, tak mu to automaticky udělá registraci i na WebDealu, ale naopak to nefunguje. vysledováno v seznamu registrovaných na affilu kde dva lidi co se registrovali přes můj link na CW mám i tady, ale toho co se registroval tady, tak na CW nemám
toliko postřeh

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se