Kritika stránek

Minor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 12
Registrace: 13.02.2015
Ahoj, prosím o konstruktivní kritiku webu: http://ucet.novami.cz/

Působí na vás příjemně, pohodově?
Co vám na něm chybí?
Dokázal vás přesvědčit?
Pokud ne, proč ne?

Předem moc díky za jakoukoliv odpověď!

Michal

richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
Působí na vás příjemně, pohodově?

Ano působí.

Co vám na něm chybí?

Prohlášení že nejde o offiko web MBank a že ho provozuje někdo jiný než banka samotná.

Dokázal vás přesvědčit?

Ne už jenom podle toho že nevidím proužek ověření stránky s platným podpisem a url adresa webu. Co se týče textu tak působí tak že MBank je nejlepší a bůh ví co ještě.

Pokud ne, proč ne?

Psal jsem výše.


Ahoj, na to že web má pěkný design který docela splývá s offiko webem MBank a příjde mi to jako klamání uživatelů. K čemu ti to vůbec je? Vyděláváš na tom že jim přivedeš zákazníka a dostaneš pětikilo za založení účtu? :D

A taky by mně zajímalo jestli to máš nějak schválené od MBanku.

katalog
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 147
Registrace: 03.04.2013
Pro mně by byla nedůvěryhodná ta doména.... ale jinak ok...

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
KliPet
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 53
Registrace: 14.11.2012
Jako mBank máš i favicon? To snad není nutné, ne? Dle mě je to už za hranou a působí to jako phishing.
Vše co se dá koupit nemá skutečnou hodnotu.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Ten obrázek na pozadí je zbytečně velkej, říkal jsem si co se tam pořád načítá tak dlouho a ono pozadí.

mirek novotny
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 07.01.2013
Ja bych změnil tlačítko k akci. Místo chci účet bez poplatků bych tam dal něco jiného. Takto ten kdo kliká si představí že se ocitne na webu mbanky, ale neocitne. A dle mého je většina lidí zklamána a ihned zavře další stránku. Mnohem lépe by tam sedělo např. Chci vědět víc, s tímto budou lidi mnohem více akceptovat že se neocitnou na stránce s mBankou ale na stránce která jim dá další informace.
Prodávám a tvořím weby i eshopy. Investuji do zajímavých projektů a občas píšu blog.
 TitanCar.cz

vercamazel89
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 24
Registrace: 01.07.2015
Na mě velmi špatně působí ta doména.

Protože nám banky neustále tlačí do hlavy, ať si dáváme pozor na podvodné weby. Pokaždé když se přihlašujeme do bankovnictví ať si zkontrolujeme, zda skutečně jsme na jejich doméně. Ať neklikáme na odkazy a nereagujeme na žádné výzvy, když to není na jejich doméně. A i běžní uživatelé si to již začínají uvědomovat.

A ty přicházíš s webem, který se tváří jako jejich oficiální, ale běží na šíleně nedůvěryhodné subdoméně... .
Nejlevnější last minute zájezdy Kypru, Maledivách, Kapverdech, Dominikánech a Turecku

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se