Finance a účetnictví

28zdenek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 10.01.2014
Dobrý den,

chci se zeptat mohu vložit do příjmů i vyučtování z affilate z doby 1.6 až 30.6, když živnostenský list mám založený od 22.6 ? Chci vědět zda z toho nebudou nějaké problémy třeba.

Díky za odpověď a přeji pěkný den

28zdenek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 10.01.2014
ještě se chci zeptat zda-li jde využít osobní účet pro posílání výplat z affilate. Chodí mi tam +- 800,- měsíčné a potřebuji to dávat do zisků ale na druhou stranu kvůli takovému malému zisku se mi nevyplatí dělat podnikatelský účet.

Lze tedy využít nějak osobní a potom při roční úzávěrce ukázat na výpisu z účtu co bylo z affilate ?

vercamazel89
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 24
Registrace: 01.07.2015
Já taky používám osobní účet (dokonce tuším, že z dob mého studia se jedná ještě stále o studentský účet, pokud jej nezměnili pro překročení věku) pro moji živnost a není v tom problém. Akorát mému účetnímu musím filtrovat co byla osobní platba a co se vztahuje k podnikání.
Nejlevnější last minute zájezdy Kypru, Maledivách, Kapverdech, Dominikánech a Turecku

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Ano, pro OSVČ lze využívat osobní účet. Až, když by jsi měl s.r.o., tak je nutný podnikatelský (ale ten máš třeba u FIO zdarma).

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se