Kritika stránek

pavel.kocarek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 20.05.2014
Zdravím,
chci požádat o názory na eshop: http://www.rostoucinabytek.com/ Eshop na této doméně běží necelých půl roku a konečně se začíná hýbat, jak návštěvnost, tak obchody. V nabídce mám především kvalitní a prověřený sortiment. Nábytek do nabídky jsem vybíral hlavně s ohledem na kvalitu, abych do budoucna nemusel řešit žádné reklamace.

Zajímalo by mě, co by mohlo zvednout dle vašeho názoru konverzní poměr?
Mám zákaznickou linku, chat a poradnu, co by jste doporučili dál?
Co podle vás na webu chybí?

Děkuji za tipy a rady

Jiří Mareš
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 121
Registrace: 04.08.2012
Nabídka zboží jistě zajímavá, obzvlášť v současné době hodně aktuální, ale když jsem se na stránky prvně podíval, tak jako první upoutalo mou pozornost "rozpláclé" logo. Určitě doporučuji aspoň logo změnit, když už nic jiného. :-) Ohledně kontaktů, ještě bych možná doporučil zvážit zapracování kontaktního formuláře. Je fajn, že zákazníci mají na výběr e-mail, telefon, chat, ale přece jen kontaktní formulář je pro některé rychlejší způsob komunikace.

vercamazel89
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 24
Registrace: 01.07.2015
Zboží se mi velmi líbí.

Ale provedení eshopu není zrovna profesionální. Což nemusí být zas takový problém. Např. u velmi levného zboží si myslím, že naopak "lidovější design" může mít pozitivní účinek. Chtělo by to sledovat (například AB testováním) jaký účinek bude mít slabší design a jaké účinky by měl profesionální design.
Nejlevnější last minute zájezdy Kypru, Maledivách, Kapverdech, Dominikánech a Turecku

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se