Kritika stránek

saolin
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 03.03.2014
Ahoj,

prosím o vaše názory na web www.filimoda.cz

Díky

S.

richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
Upravte příspěvek ať nemusíme kopírovat url ručne...

Vypadá to pěkně ovšem bych zvolil světlejší zelenou např. http://www.color-hex.com/color/64b167
Te zelené tam je moc a v šedém pozadí Patičky způsobuje měnší čitelnost textu. Tak stejně šedé ikonky na šedém pozadí. Vyhledávací políčko mi moc do vzhledu nesedí. Udělal bych ho ve stylu košíku. Odkaz na facebookovou stránku v patičce je moc dlouhý. Odstranil bych ikonku TOPListu kazí vzhled stránky.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Za mě je v shopu málo sortimentu. Na indexu prodává ten banner, mě to tak připadá. Dole v patičce se ten text fakt špatně čte, souhlasím s Richardem. Celkově by chtělo zapracovat na designu a velikosti menu. Prodejní sekce filimoda.cz/tricka/ bych upravil na filimoda.cz/damska-tricka/, myslím, že by to mohlo být efektivní.

saolin
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 03.03.2014
Prosím o nové názory. Můj eshop filimoda.cz prošel evolucí.

Děkuji

Filip

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
určitě eshop prokoukl (neviděl jsem jej před tím).
Bohužel mi tam chybí to, co od většiny eshopů očekávám. Kvalitní filtry. Chci si třeba vybrat kalhoty a to podle barvy ne jenom velikosti.
Také tlačítko na vybrání parametrů je nevýrazné a trvalo než jsem si ho všiml.
Podkladní obrázek není na větší monitor stavěný. Zůstávají bílé pruhy. Dneska není výjimečné, když má někdo 24" a více.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se