E-shopy

afrodit
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 30.03.2015
Zdravím,

mám nový e-shop a potřeboval bych zpětnou vazbu od někoho jiného, než od pár známých. Zaměření je na dámskou modu stále doplňujeme další zboží Najděte si prosím chviliku, projeďte to a napište co se Vám nezdá, co tam chybí atd. Díky moc

www.afrodit.cz

Martin Dlouhý
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 31.03.2015
Ahoj,

web vypadá hezky a čistě a na mě působí důvěryhodně, jen se mi trošku déle načítají produkty, což může být kvůli velkým rozměrům fotek, ale na to jsem, už nekoukal. Čeho jsem si všiml, jsou hodně špatně vyplněné metatagy - KW, descriptions, title

KATEGORIE OBLEČENÍ NAPŘ:

<meta name="keywords" content="koženkové, bundy, neposlední, řadě, kostýmky, šaty, tuniky, trička, topy, různé, sukně, flitrů, hrotů, krajek, blýskavých" />
<meta name="title" content="Oblečení" />
<meta name="description" content="Oblečení

Jinak GA, google tag manager a Remarketing tam je, takže až na detaily super :-)

Martin
http://www.aitom.cz


PS: hned jak bude dost hodnocení hod si tam Heureka hodnocení :-)

libje
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 104
Registrace: 16.12.2012
Heureka urcite pomuze, jinak prehledne, hlavni stranka mi akorat prijde hodne dlouha, treba aktuality a posledni clanky nemusi byt pod sebou ale vedle sebe.
Sledovat majetek můžete když pořídíte kamerové systémy online.
Alarm do bytu při alarmu pošle SMS nebo zavolá na mobil.

skaya
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 26
Registrace: 12.10.2015
eshop vypadá velice přehledně, ale při prvním spuštění mi přišel maličko obyčejnej možná zastaralej design hlavičky. měl jsem z otho pocit že bych nenakoupil, sorry. já si fakt představuju moderní shop s oblečneí ve stylu třeba asos.com

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se