E-shopy

Koubi
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 30.03.2015
Dobrý den všem, rád bych Vás poprosil o radu a zároveň představil http://fobo.cz/. Projekt bychom rádi pořádně rozjeli, ale nevíme, jak pořádně začít. Stránky fungují tak, že něco nabídnete a pokud se to bude někomu líbit, tak si může zakoupit službu a my si vezmeme 15% z ceny. Web na sebe vydělá, ale máme vyšší ambice, ale zatím pořádně nevíme jak je plně naplnit. Sháníme kvalitní služby a kupující.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Ahoj, celý koncept vypadá zajímavě. Jindro, tak trochu mi to připomíná Stovkomat. Proč máš ten CZIN v patičce? To je na horalu!

Koubi
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 30.03.2015
Kohy píše:
Ahoj, celý koncept vypadá zajímavě. Jindro, tak trochu mi to připomíná Stovkomat. Proč máš ten CZIN v patičce? To je na horalu!


Dobrý den, bohužel nejsem Jindra, nýbrž jeho kolega. ;) Nápad tu možná podobný je, ale než stovkomatem jsme se spíš inspirovali fiverrem. Který je opravdovým průkopníkem v tomto segmentu. I stovkomat je jím velmi inspirovaný.

CZIN bylo především na zkoušku v patičce, ale máte pravdu, že již nastal čas na zhodnocení. :)

podohost
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 25.10.2013
Vložil som si u vás job - ponuka marketingových nástrojov, ubehli 2-3 dni, ak sa nemýlim job stále čaká na schválenie?
Takýmto prístupom to asi nepôjde...

Asi beriem späť - hneď po publikovaní v tomto vlákne služba schválená.

Koubi
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 30.03.2015
Ani jsem to nečetl a službu schválil, asi náhoda. Za prodlevu se moc omlouváme.

skaya
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 26
Registrace: 12.10.2015
dole mě otravuje ten panel :-D web vypadá jednoduše, ale jinak se podívám co nabízíte a třeba něco využuju

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se