E-shopy

Michal Navrátil
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 13
Registrace: 14.01.2015
Ahoj
obracím se na vás skrze jeden problém:

S kamarádem se chystáme založit e-shop a řešíme všechny otázky kolem toho. Jako platforma obchodu, obchodní podmínky, rozdělení rolí, účetnictví a další. Jednou z těch věcí je i sklad.

Teprve s obchodem začínáme (nemáme nic) a zatím nepotřebujeme žádný obří sklad. Počítáme zatím s tím, že jako sklad poslouží místnost v kamarádově bytě. Musíme jej nějak nahlašovat? Může vůbec místnost v bytě využívána jako sklad?

Děkuji vám za odpovědi, hledali jsme na tohle odpovědi, ale nikde se o tom moc nepíše.
Začínající e-shopař

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Tak já bych řekl, že na začátku většina lidí měla jen nějakou malou místnůstku.
Ani nevidím důvod, proč by jsi měl nahlašovat, kde ukládáš své zboží.
Někteří prodávají věci přes Aukro a mají vše doma a nemyslím si, že mají někde nahlášený sklad.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Sklad můžeš mít klidně na měsíci, jen jde o to, aby ty produkty měly podmínky, které mají mít.

Michal Navrátil
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 13
Registrace: 14.01.2015
Šlo mi spíš o případy, kdy by mě někdo udal a přišla kontrola. Zda musím mít na to nějaké povolení, například od hasičů atp.
Začínající e-shopař

Fabrik
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 63
Registrace: 10.10.2014
Michal Navrátil píše:
Šlo mi spíš o případy, kdy by mě někdo udal a přišla kontrola. Zda musím mít na to nějaké povolení, například od hasičů atp.


Mrkni sem: http://www.podnikatel.cz/specialy/jak-z ... a-a-sklad/, třeba to pro tebe bude v nějakém směru přínosné.

Michal Navrátil
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 13
Registrace: 14.01.2015
Děkuji, něco takového jsem hledal, posílám reputaci!
Začínající e-shopař

Fabrik
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 63
Registrace: 10.10.2014
skaya
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 26
Registrace: 12.10.2015
když jsem začínal neměl jsem označené nic, maximálně poštovní schránku jménem :-D toho bych se nebál

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se