Kritika stránek

Michal Kubátko
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 25
Registrace: 06.10.2014
Chtěl bych poprosit o kritiku stránek freshday.cz.

Jedná se o stránky, které jsou věnovány tématu zdravý životní styl a zatím je celý tento web tzv. v plenkách. Design komentářů je již navržen, ale zatím není naprogramován.

Chtěl bych poradit, co bych na tomto webu mohl vylepšit nebo o co jej obohatit.

Webdesign jsem si dělal sám (je to můj první webdesign) a cílem mělo být jednoduché prostředí, ve kterém se bude návštěvník snadno pohybovat na každém zařízení.

Budu rád za každou kritiku či nápad vedoucí ke změně k lepšímu.

Děkuji.
S Biorise vás zdravý životní styl bude bavit!
Přidejte se k Biorise na Facebooku.

Digi
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 22
Registrace: 19.07.2015
Na mě je to menu zbytečně veliké a přijde mi to jako plýtvání místem. Klidně by mohlo být o polovinu nižší a text by se tam stále dobře vešel a přehlednosti by to myslím neuškodilo. Pokud se na stránku podívám na mobilu, tak menu je tam pouze jako velký bílý obdelník, u kterého musím kliknout na rozbalovací tlačítko aby se mi vůbec něco zobrazilo. Takže za mě určitě přepracovat menu. Jinak stránka na mě působí docela čistě a příjemně :-)

Michal Kubátko
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 25
Registrace: 06.10.2014
Děkuji za tip, menu zmenšeno. Pro mě je to teď celkem nezvyk, ale to je jen otázka krátkého času, než si na to navyknu. :)

Pokud by měl ještě někdo nápady co změnit či vylepšit, uvítám cokoliv! :) Zároveň se chci zeptat, zda barva textu v menu je dobře čitelná (u mě totiž ano), jelikož jedna osoba mi právě psala, že by mohl být text v menu výraznější.
S Biorise vás zdravý životní styl bude bavit!
Přidejte se k Biorise na Facebooku.

Jiří Mareš
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 121
Registrace: 04.08.2012
Navážu na komentář Digiho, v menu určitě doporučuji nastavit hover styl, tedy aby po najetí kurzorem myši se tlačítko jinak zbarvilo - třeba jako je to v zápatí. Takhle to nevypadá jako aktivní menu. Na titulní stránce, kde je výpis článků bych možná upravil styl jednotlivých boxů, tedy aby ikonka a počet komentářů byl spíše v zápatí boxu, kde je datum, kategorie aj. V současné podobě je to až moc výrazné.

Michal Kubátko
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 25
Registrace: 06.10.2014
K rubrikám přidán hover. Co se týče boxů a úpravy, to budu muset nějak promyslet, jelikož v současné době to je navrženo tak, že kdybych komentáře nechal přesunout do patičky článku, nevypadalo by to moc dobře. :)
S Biorise vás zdravý životní styl bude bavit!
Přidejte se k Biorise na Facebooku.

vercamazel89
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 24
Registrace: 01.07.2015
Vždyť je to obyčejná wordpress šablona. Na tom není nic moc to hodnotit.

Články mi připadají takové nezáživné a moc všeobecné. Podle mě by bylo mnohem lepší, kdyby měl web menší zaměření. Například jen na zdravou stravu pro sportovce, nebo jen pro hubnutí, nebo jen pro diabetiky...prostě si najít menší skupinu lidí a zaměřit se na ně. Ne se snažit být webem pro všechny.
Nejlevnější last minute zájezdy Kypru, Maledivách, Kapverdech, Dominikánech a Turecku

skaya
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 26
Registrace: 12.10.2015
doplnil bych to s tou reklamou, vypadá dobře čistě ale stejně mi přijde ta hlavička taková skromná :-( možná ten zelenej banner kazí dojem

Michal Kubátko
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 25
Registrace: 06.10.2014
Do hlavičky bych milerád něco přidal navíc, avšak zatím mě nenapadá co. :) Jediné co v současné době budu měnit je menu, které bude vysouvací. Každopádně jelikož web už trošku začíná mít návštěvnost a ranky rostou, rád bych na webu vylepšoval sebemenší detaily, aby se návštěvníkům web líbil.

vercamazel89 :
Nevím jak jste to myslel s tou wordpress šablonou, ale pokud tak, že je stáhnutá, tak nikoliv. Vzhled stránky sem tvořil sám osobně a o kód se postaral kamarád.
S Biorise vás zdravý životní styl bude bavit!
Přidejte se k Biorise na Facebooku.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Infekční téma, pěkný web, články chybí.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se