Právo

convert19
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 31.10.2015
Zdravím, chtěl jsem se zeptat zda je nějakou cestou možné provozovat mezinárodní soutěž o hodnotné ceny (né finanční) tímto způsobem - Přes webovou stránku budou soutěžit uživatelé všech států vkládat určité příspěvky a na základě hlasování ostatních sbírat hlasy pro výhru. Nechci soutěž dělat zvlášť pro každý stát. Chci aby soutěž byla zajímavá mezinárodně a státy se tak jednotlivě předháněli kdo je lepší. Žádné zpoplatněné služby. Pouze se mi jedná o zaslání výhry. Je vůbec reálná cesta něco takového spustit?

Ceny do soutěže jsou od sponzorů - předem zasílány mě, po té zaslány vítězům ode mě.
Případně lze aby sponzor přímo zaslal výhru vítězi.

Důležité tedy je zda se musím řídit zákony o výhrách v daném státu nebo se tomu můžu nějakým způsobem legálně vyhnout.

skaya
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 26
Registrace: 12.10.2015
Podle nekterych evropskych judikatu je nutne ridit se zakony zeme pro kterou je to urcene. To se pozna zejmena jazykem ve kterem je to nabizene. Vzhledem k ochrane spotrebitele jako slabsi strany je volba prava omezena.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se