Kritika stránek

skrebl
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 16.11.2015
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na pár rad ohledně naší služby: http://Liberum.cz/
Je to inzertní portál zaměřený na půjčování vlastních (nevyužívaných) věcí, jehož cílem je poskytnout lidem možnost výdělku z pohodlí jejich domovů a zároveň poskytnout možnost si vypůjčit unikátní předměty, které nejsou k dostání v klasických půjčovnách (mám namysli například starožitnosti, kompletní sbírky, ...). Toto se hodí například při fotografování, kdy fotograf potřebuje dočasně nějaký předmět pro vytvoření určitého prostředí.
V první řadě by mě zajímal Váš názor ohledně cílové skupiny, vhodnost zvolených slov, barev a design webu (jak na Vás působí). Dále bych Vás poprosil o Váš názor na vhodný propagační kanál související s tímto druhem inzertního portálu (sociální sítě, letáky, ...) a vyskakující okno při první návštěvě webu. A posledním nejdůležitějším bodem je, zda si myslíte, jestli má takovýto typ inzertního portálu vůbec šanci uspět a jaké by mohly být jeho největší slabiny.
Děkuji předem za všechny Vaše odpovědi a názory. Každé reakce si cením.
Přeji všem hezký den.
Honza

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
Úspěch nevím, ale mě se to líbí (jsem fotograf :-) )
Při registraci mi přijde zbytečné rovnou chtít datum narození, adresu a podobné věci
Při zadávání data narození a hesla to píše bílým fontem a furt to háže že jsem nevyplnil všechny údaje, takže registace nejde dokončit
Až moc často píšeš o placení a celkově to že za to budeš chtít platit ti to zabije (doporučuju to zezačátku udělat komplet zadarmo a až pak "jakože novinku" přidat ty placené služby)

skrebl
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 16.11.2015
StanikKolarik píše:
Úspěch nevím, ale mě se to líbí (jsem fotograf :-) )
Při registraci mi přijde zbytečné rovnou chtít datum narození, adresu a podobné věci
Při zadávání data narození a hesla to píše bílým fontem a furt to háže že jsem nevyplnil všechny údaje, takže registace nejde dokončit
Až moc často píšeš o placení a celkově to že za to budeš chtít platit ti to zabije (doporučuju to zezačátku udělat komplet zadarmo a až pak "jakože novinku" přidat ty placené služby)


Zdravím.
Toto mi bohužel nějak uniklo. Mohla za to logická chyba v kódu.
Děkujeme za tip. Máte pravdu, jak se to tak zpětně dívám. Mělo být myšleno tak, že ti první budou mít možnost rychleji získat kladné hodnocení a dobrou pověst (bezplatně = bez zbytečného času navíc).
Ještě jednou moc děkuji. :)

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
jo a udělej si něco s tím potvrzovacím mailem (aby šlo kliknout na odkaz + kódování diakritiky)

skrebl
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 16.11.2015
StanikKolarik píše:
jo a udělej si něco s tím potvrzovacím mailem (aby šlo kliknout na odkaz + kódování diakritiky)


Opraveno. Děkuji :)

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Nejdřív jsem si myslel, že to je blbost ale jak jsi psal o těch fotkách, tak mi to přišlo už zajímavé. Možná by se nad tím dal postavit i komunitní web. Pak by se třeba k dronu s kvalitní kamerou mohl "půjčit" i pilot :)

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
skrebl
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 16.11.2015
StanikKolarik píše:
mně zase napadlo, že bych přes to mohl zpropagovat půjčovnu fototechniky


Pokud máte zájem, můžete tak učinit :) Budeme jedině rádi :)
Pracujeme na rozšíření komunity, tudíž pevně věříme, že v blízké době se najde mnoho zájemců :)
Přeji hezký večer

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
Možná by nebylo odvěci umožnit ovlivňovat i týdení/měsíční slevu protože takhle se to "prostým násobením" dostává do dost astronomických částek... třeba já bych u [url]tohoto[/url] rád nabídl: 200/den-600/týden-1500/měsíc (což jsou běžné ceny)

skrebl
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 16.11.2015
StanikKolarik píše:
Možná by nebylo odvěci umožnit ovlivňovat i týdení/měsíční slevu protože takhle se to "prostým násobením" dostává do dost astronomických částek... třeba já bych u [url]tohoto[/url] rád nabídl: 200/den-600/týden-1500/měsíc (což jsou běžné ceny)


Děkujeme za tip :) Možnost přidána a dovolili jsme si Vaše údaje upravit podle těchto uváděných. :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se