Domény

SEmilk
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 8
Registrace: 23.10.2014
Ahoj,
jaký máte názor na .top domény?

Např. zajezdy.top parfemy.top sperky.top apod.


Je lepší je dát nyní k prodeji, držet nebo budovat affil?

Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
Můj názor je, že jak se v ČR drží Seznam včetně mailu @seznam.cz, stejně tak se lidi budou držet drtivě .cz domén i nadále. S naší náturou nevidím v těhle doménách absolutně žádnou hodnotu...
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
SEmilk
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 8
Registrace: 23.10.2014
jsem přesvědčen, že právě např. sperky.top nebo ty parfemy.top se chytnou snadno. A jak tu byl zmíněn Seznam.cz, tam je doména úplně jedno, stačí se objevit ve fulltextu a lidi klikají.

Mimochodem, na jednu z těch jmenovaných .top domén mám nabídku na nižší desetitisíce, ale jsem rozhodnut za málo neprodat.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
Semilk: Já neřekl, že ti na ty weby nikdo nepřijde :-) já říkám, že Češi milujou své .cz domény a z hlediska zapamatovatelnosti a propagace to podle mě ještě nějakou dobu nebude nejšťastnější řešení.

Takže můj názor je, pokud ti nestačí desetitisíce, podržet a počkat na vývoj situace .blablabla domén :-)
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Já osobně taky moc nTLD nevěřím, ale třeba Amazon ano a není sám. Nekupují se ale domény jako .top, .red atd. Ale takové, které dobře znějí a dávají smysl. Což u českých slov v kombinaci s nTLD moc nejde.

marvvincz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 11.06.2015
moc ne, ale obcas se najde neco co i v cestine nezni spatne ... co treba takove - poledni.menu

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se