Kritika stránek

mirek018
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 14
Registrace: 21.02.2013
Prosím o kritiku nového webu http://www.vhmagazin.cz.
1. Jak se vám líbí?
2. Zajímají vás "historické novinky" - téma webu?
3. Čte se vám dobře neupravený text?

Děkuji

Daniel Yo
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 74
Registrace: 17.12.2015
1. na webu neni jediny graficky prvek, ktery by me zaujal
2. historie je pase :)
3. celkove se mi na webu spatne orientuje, je to jedna velka plocha s hodne textem, hlavne vypis clanku bez fotky je na desktopu neprijemny. v mobilu asi ok

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
mirek018
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 14
Registrace: 21.02.2013
Děkuji za komentáře. K některým článkům fotografie jsou, přidám, taky mi tam chybí.

Jiří Mareš
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 121
Registrace: 04.08.2012
V první řadě doporučuji změnit font písma na webu, současný se špatně čte v nejnovější verzi Chromu a také nepodporuje diakritiku. Rozhodně by to chtělo i nějaké obrázky, či náhledy k publikovaným článkům, takhle je to takové chudé a nezáživné. Jako potencionálního čtenáře by mě zajímalo kdo vlastně za magazínem stojí? Je to one-man-show nebo tým redaktorů? Jak mohu odebírat novinky? Má magazín profily na sociálních sítích nebo nabízí odběr novinek skrze e-mail? Nevím, nic takového jsem na webu nenašel.

libje
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 104
Registrace: 16.12.2012
Vice obrazku do clanku, je s ti vice prace ale minimalne na prvni pohled to vice upouta pozornost.
Sledovat majetek můžete když pořídíte kamerové systémy online.
Alarm do bytu při alarmu pošle SMS nebo zavolá na mobil.

mirek018
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 14
Registrace: 21.02.2013
Přidal jsem nějaké obrázky, sociální RSS ikony v hlavičce. Jen si nevím rady s tím fontem, mě se to zobrazuje v pořádku.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se