Volná diskuze

Freelo.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 22.01.2016
Rád bych diskutujícím na Webdeal představil www.Freelo.cz – webovou aplikaci, která mi šetří desítky minut každý den.

Přeposílání dlouhých e-mailů, poznámky na papír, volání kolegům a klientům – nyní nepotřebuji. Jednoduše v jedné aplikaci zadávám, kontroluji a diskutuji vše, co je potřeba udělat.​

Freelo se naučíte používat za pár minut – budete mít přehled a čistou hlavu.

Obrázek

Freelo je navíc pro tříčlenný tým zdarma.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Tak že český BaseCamp.com . Jsem rád, že tu existuje i verze, která je česky. Hned se lépe orientuje i neznalým :) .
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Daniel Yo
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 74
Registrace: 17.12.2015
Bohuzel je to opravdu jak ten Basecamp, ale citim se tam jeste vic svazany, nez u nich (mimochodem davno ho nepouzivam, protoze na mobilech je to nepouzitelny a i na desktopu jsou mnohem lepsi pristupy k projektovemu rizeni, napr. MT), asi to dela ta bila s minimalnima prechodama a ohromnyma ikonama. Nedokazu si predstavit, ze tohle pouzivam pro praci.

Daniel Yo
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 74
Registrace: 17.12.2015
Skvela marketingovba komunikace, pridat text na forum pro cilovou skupinu a uz se dal nevyjadrovat... :) Asi vas zacnu mohutne doporucovat u dalsich freelanceru...

Freelo.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 22.01.2016
Danieli, omlouvám se, vložit příspěvek a dále se nevyjadřovat rozhodně nebyl záměr... trochu se porouchalo doručení sledování vlákna a tak jsem o reakcích nevěděl :-)

Není to jen český Basecamp.. máme v tom plno vlastních myšlenek a jsme v podstatě na startovní čáře.

- řešení rozpočtů, výkazů práce a času - které jdou i fakturovat
- Todo listy které jdou hezky filtrovat podle toho kdo úkol přidal / má udělat atd.
- UI je teď v základní verzi už teď máme rozpracované o něco lepší záhlaví... myslím, že časem v tom basecamp opravdu nikdo nepozná
- Např. vkládání obrázků z clipboardu - tohle třeba při tvorbě webů šetří desítky hodin, stačí si jen vybrat kus obrázku vložit a napsat 2 slova..
- Jinak chceme aby appka zůstala co nejpřehlednější a snadná, takže spíše budeme brousit ty funkce co už tam jsou...

Ale chápu, že na rozpoznání změn je potřeba obě aplikace znát pořádně. :)

Daniel Yo
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 74
Registrace: 17.12.2015
Dekuji za reakci. Ano, asi to tak je, nevim jestli znam vasi app podrobne, protoze mi ani jedna neprijde prehledna a prace v nich me svazuje. U vas diky vsude pritomne bile jeste o malinko vic. Jinak podival jsem se na BC a nezda se mi, ze by se nejak zmenil, porad je to stejne neprehledny. Pouzivam za 30 dolaru (licence navzdy) pro me dalko vhodnejsi a hlavne prehlednejsi reseni, ktere jede u me na serveru.

Freelo.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 22.01.2016
BC na vlastním serveru? Mohu vidět náhled... to je asi zase funkce, která utekla mě :)

30 dolaru navždy - to je nějaký už neexistující tarif, ne?

Daniel Yo
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 74
Registrace: 17.12.2015
Spatne ctete. Nikde nepisu o BC za 30 dolaru, ale ze pouzivam jine reseni za 30 dolaru na vlastnim serveru s licenci navzdy. Pisu to potreti BC z meho pohledu nelze prijemne pouzivat, je to strasne svazujici applikace...

Freelo.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 22.01.2016
Jasně. Což ale chce vlastní údržbu, zálohování, ... takže tak úplně za 30 USD to není :)

Daniel Yo
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 74
Registrace: 17.12.2015
O cenu neslo, dal bych klidne 300 dolaru, podstatna je pouzitelnost a chut to pouzivat. A dnes hlavne mobilne. Zaloha se dela automaticky v ramci serveru. Zadna udrzba neni treba. Podle meho je BC 5 let za zenitem..

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se