Volná diskuze

krabby
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 164
Registrace: 18.10.2013
Zdravím. Vlastním sportovní seznamku. Je to projekt, který je teprve v základu a mám sním do budoucna velké plány. Na webu mám nasazený AdSense. Aktuálně z toho "dostanu" cca 100 Kč měsíčně a to je návštěvnost opravdu malá. Chci spustit reklamní kampaň. Ale jako každá takováto služba jako je seznamka nebo bazar bude fungovat pouze když ji lidi budou používat. Z toho důvodu potřebuji udělat jednorázovou akci s co největším zacílením.

Moje otázka: V jakém poměru rozdělit investice do jednotlivých reklamních kampaní? Chci spustit Adwords (tam už jsem jednou reklamu měl a výsledek byl dobrý) Dále pak Sklik, Facebook (zde již kampaň taky běžela s pozitivním výsledkem) a jako poslední Instagram. Jaké jsou vaše zkušenosti především s Sklikem a Instragramem? Cílím na obě pohlaví a nejvíce na věkovou skupinu 18-40 let. Pouze ČR. Na co si dát pozor?

Díky moc za odpovědi!
Neděkuj mi, stačí kliknout na +

Daniel Yo
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 74
Registrace: 17.12.2015
Na tohle se neda moc odpovedet, leda ze by nekdo z nas mel sportovni seznamku, ale to by ti asi neodpovidal.. :) Kdyz zacinam s necim, kde nevim, jak to bude fungovat, rozdelim si rozpocet rovnomerne a sleduji vyledky. To je snad jedna z mal vyhod PPC systemu, ze je mozne rozpocet omezit a nebo navysit v radech minut.

LepsiDomeny.cz
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 15
Registrace: 01.11.2015
AdWords a FB bude podle mě stěžejní.
Jak vybrat doménu - inspirace jak vymyslet kvalitní doménu http://www.lepsidomeny.cz/

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se