Volná diskuze

Lufi
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 08.01.2016
Najde se nekdo hodny kdo pomuze snecim ohledne nastaveni ?dekuji moc! Prosim přidejte si me na skype Breptulka1, dekuji moc!! prosim prosim

Daniel Yo
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 74
Registrace: 17.12.2015
WTH? Co potrebujete? Jestli neumite anglicky, dejte si celou stranku do translatoru a jestli ani to nepomuze, zvazil bych, jestli je pro me podobny system vhodny...

Lufi
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 08.01.2016
Umim anglicky a vim ze se da přeložit stranka, ale narozdil od ceske podobne stranky mi prijde dost složitá, treba kde v nastaveni najit změnu jmena, prisla jsem na to ze to jde asi jen zrušením , ale ted mi na muj email nejde znovu zaregistrovat, aji kdyz stary ucet uz neplati stim e-mailem, a taky mi to furt zamítl nabidku co jsem tam mela, pritom jsem vse mela dane spravne, do dobre skupiny , dobry obrazek jako vzorek a aji popis..

Daniel Yo
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 74
Registrace: 17.12.2015
Narozdil od ceske podoby? Fiverrr zadnou ceskou podobu nema a nebo co tim myslite? Jak muzete chtit zmenu jmena, to je snad logicky nesmysl, aby to slo, to by ta sluzba nemohla fungovat, kdyz se jedna o jeden z mala unikatnich prvku, aby vas nekdo rozlisil, nasel, nepodvedl, atd. atd.. Ja nevim jestli si ze me nedelate legraci, ale proc se ptate tady a nezeptate se jich, kdyz umite anglicky? Nikdy jsem na Fiverru nemel problem, takze bych chybu hledal nekde jinde nez v nich...

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Daniel Yo
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 74
Registrace: 17.12.2015
Kdysi trziste pro smelaky, centove podnikatele a ruzne seo krecky... Dnes nevim, asi to stejne, ale pro masu...

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Lufi
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 08.01.2016
Jmeno jako přezdívka co tam je a ne jmeno a prijmeni :D no dpc :D chápavý to clovek :) :D Kdo by takove veci menil :D a vsak jsem se snima domluvila o zruseni u tu a zalozeni noveho a ted mi nejde email znovu pouzit , ikdyz stary je zruseni , psala jsem jim a pracuji na tom , ale chtela jsem nekoho hodneho, kdo by semtam pomohl treba pres skype a ne nikoho kdo si na me bude vybírejte komplexy!!
Podobnych veci jako Fiverr je v cesku dost :D jinak Fiverr je stranky kde muzete dostavat penize za to ze nekomu udelate reklamu ci treba vytvoříte logo, fantazii se meze nekladou! Je to super stranka , jen nez odpoví tak to trva :D

-- 28. 01. 2016 20:08 --

*uctu, stranka

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Lufi
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 08.01.2016
Až na ty chyby :D melo tam byt vybijet komplexy , ale tablet opravuje :D jinak urco Fiverr vyzkousej :)

Daniel Yo
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 74
Registrace: 17.12.2015
Lufi: Cim vic smajliku, tim vic BFU? Mohu te uklidnit, komplexy si na jednoduchych lidech nelecim, naopak lide jako jsi ty mi dodavaji silu delat dalsi a dalsi projekty na kterych vas skubu o vami tezce zapujcene penize.

K tematu dodam jedine, Fiverrr je jeden a vis proc, protoze je pojistenej, narozdil od tech klonovacu z Cech. Chapu, ze pro lidi jako jsi to neni podstatne a je to vlastne to stejne. Tak hodne stesticka Lufiku, budes ho potrebovat...

Lufi
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 08.01.2016
Nemluv vseobecne ty chytráku ! Ja si v klidu makam v zahranici a urco ne jako zaměstnanec , takze jsem na tom tak dobre, ze rada pomohu kdyz mohu mladým aji sobe :D Oni dostanou penizky a ja ušetřim cas ! A jasne ze se Ceske obdobně stranky nedaji srovnávat s Fivrem, ale staci a ja bych se jich po čtení zkusenosti uživatelů nebala , rozhodne jsou vice přehledné :) . Ps : smile nejlepe vyjádří pocity ! :D

Daniel Yo
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 74
Registrace: 17.12.2015
ˇˇ :)) Desetikorunova podnikatelka na pracaku, to jsou moje pocity z tve komunikace a smajlik to nezachrani.

Lufi
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 08.01.2016
Jojo , jsem na pracaku a živí se tvoje ma těžce vydela nema prasulema :D smile zachrání vse , tez bys ho mel obcas pouzit , působil bys mene arogantně :D

Daniel Yo
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 74
Registrace: 17.12.2015
Moje tezce vydelany penize nekonci v teto zemi - llc. Smajliky jsou dulezite pouze pro zeny, protoze nezvladaji logicke pochody, tak se musi orientovat alespon podle vnejsich pocitu.

Lufi
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 08.01.2016
Kdyby jsi byl tak chytry aspon, jak ze sebe delas :D
Ps: Zeny jsou lepsi nez muzi , zvládnou vice veci naráz a vetsi bolest! A neni to tak , ze smile zena a muz ne , to zalezi na osobnosti! Kazdy clovek je jiny, hlavne aby byl svuj! Zdar!!

Daniel Yo
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 74
Registrace: 17.12.2015
Chovas se nejen jako 10 korunova podnikatelka, ale navic jeste jako 12 leta holcicka, ktera si potrebuje dokazovat, kdo je holka, kdo kluk a do jakeho vzorce zapadaji. Je mi te strasne lito a prosim te, dale me nezatahuj do tvoji schizofreni hry. Dekuji

Lufi
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 08.01.2016
Uz jsem si myslela ze ty si ten moudřejší a do diskuze nic pridavat dale nebudes, pac ty se zase chovas na 50 a to by si ten rozum mel mit a ne se hadat snekym o 30let mladším a jeste ho zhazovat! Teda pokoušet se! Nic si z tebe nedelam :) uzivej si to , ty diskuze tady ale snad jsou na pomoc ci radu a ne tohle!A ja nebyla ta co psala jak jsou chlapi slabý, dokut jsi nevyjádřil svuj spatny nazor na zeny, pritom takovy nemusi byt jen zenske, ale obe pohlavi ! 21.stoleti! Chlapi nejsou vic nez my , jsem na stejne vlně ..vseobecne . tak a ted se venuj tomu svému podnikání a neschazuj mlady lidi co se snazi , at uz jakkoliv! Ukaz jak jsi rozumnější! Zdar

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Daniel Yo
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 74
Registrace: 17.12.2015
Lufi: Shodila jses sama, protoze jsi jednoducha schizoidni holcicka. Nad tema tvejma moudrama se tady smeje cela kancelar. Pokracuj divenko, vsechny nas velice bavis.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Tak dost, byl tu položen dotaz, tak se věnujte tématu, kterého se tento dotaz týkal.
Nedělejte z toho off topic.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Daniel Yo
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 74
Registrace: 17.12.2015
Rozkaz, toto je muj posledni komentar.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se