Aktuální události

classic
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 86
Registrace: 22.04.2012
Ahoj,
rád bych udělal dva kurzy a nevím jak to zorganizovat co se týče přihlášení. Potřeboval bych nějaký přihlašovací formulář, kam by lidi poslali mail abych věděl kdo je přihlášený (znám jejich mail), kolik je lidí, kolik zbývá a aby mohli zadat mail, když je obsazeno.

víte o něčem takovém? narazil jsem např. na toto, ale nemám šajn jak to funguje a jestli je to pro mě to pravé
Asian Adventure - Prague, 4th March 2016…


Takže shrnutí
- Akce např. 28. a 29. 2.
- registrace přichozích, omezení početu přihlášených (dle kapacity cca. 25) a sběr mailů na ty, kdo se registrují po plné obsazenosti pro informování o dalších termínech.

dík

maresj
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 07.03.2015
Ahoj,

my pro přihlašování na konferenci využíváme WordPress a na formulář oblíbený plugin Contact Form 7. K tomu máme rozšíření Contact Form DB, které odeslané formuláře ukládá do databáze a tu je následně možné exportovat.

Jediný problém je v tom omezení počtu odeslaných formulářů. To jsem pro Contact Form 7 zatím nenašel.

Zdraví
Honza

classic
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 86
Registrace: 22.04.2012
dík, ta kombinace s D8 vypadá zajímavě, jen je škoda, že nejde pořešit limit, protože to může nadělat neplechu.

Digi
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 22
Registrace: 19.07.2015
Psal jsem článek, který je zaměřený na aplikace pro prodej vstupenek a pro tvoje účely by to myslím šlo použít taky. Třeba Weemss mi přišel dobrý. Nebo by asi šlo použít i nějaký online rezervační systém jako Reservio, nebo SuperSaas a další. No a pokud máš web na wordpressu, tak tam jsou myslím na rezervace taky nějaké pluginy, viděl jsem nějaké placené na Themeforest, ale asi by se našly i nějaké zdarma :-)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se