SEO

Michal Kubátko
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 25
Registrace: 06.10.2014
V současné době se mi hodně daří měnit odkazy či PR články s weby, které mají stejné zaměření jako můj web.

Chci se zeptat vás zkušenějších, co je z hlediska SEO pro mě výhodnější? Odkazovat neustále na hlavní stránku webu a uvádět v odkazu titulek Zdravý životní styl? Nebo odkazovat i na jednotlivé rubriky a do titulku uvést název dané sekce? A nebo pak třetí možnost odkazovat sem tam i na články na webu a volit klíčové slovo vhodné k odkazovanému článku?

Co bude mít největší váhu z výše zmíněných výměn?

Díky za odpověď. Jde mi převážně o to, abych se zobrazoval na klíčové slovo "zdravý životní styl" v lepších pozicích ve vyhledávačích.
S Biorise vás zdravý životní styl bude bavit!
Přidejte se k Biorise na Facebooku.

webdeals
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 80
Registrace: 09.02.2014
ahoj,

az tak zkuseny nejsem ale muzu rict, ze zamereni se jen na 1 klicove slovo se nemusi Seznamu libit:)

Co se tyka toho jestli je lepsi bod 2 nebo 3, tak doporucuju 3. moznost - Lidi vidi konkretni nadpis/ článek a to zaujme vic, nez obecny nazev rubriky.

Takže.. za mě kombinace 1 a 3

Michal Kubátko
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 25
Registrace: 06.10.2014
Tak děkuji. Budu to tedy kombinovat a možná i rozšířím web na více klíčových slov, avšak hl. bude zdravý životní styl. :) Popř. optimalizací na větší množství klíčových slov webu nemůžu snad nijak ublížit ne?
S Biorise vás zdravý životní styl bude bavit!
Přidejte se k Biorise na Facebooku.

Daniel Yo
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 74
Registrace: 17.12.2015
Zadna z vyse zminenych vymen nebude poradne fungovat. Odkazy se musi tvarit prirozene, kdyz je tvoris. Co je prirozeny odkaz? "zdravi zivotni styl" preci malo kdy napises. Takze relevantnejsi bude napr: Více o zdravem zivotnim stylu zde. (odkaz jsem vyznacil jako bold). Premyslej nad tim tak, jako ze to delas pro uzivatele a ne pro vyhledavace.

Michal Kubátko
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 25
Registrace: 06.10.2014
Někde sem právě četl, že doba odkazování přes "zde" už je zkrátka minulostí a proto sem začal odkazovat přes klíčové slova jak to dělá většina. Každopádně článek se snažím dělat vždy pro čtenáře a zároveň tam zakomponovat to klíčové slovo v základním tvaru.

-- 25. 02. 2016 15:44 --

Někde sem právě četl, že doba odkazování přes "zde" už je zkrátka minulostí a proto sem začal odkazovat přes klíčové slova jak to dělá většina. Každopádně článek se snažím dělat vždy pro čtenáře a zároveň tam zakomponovat to klíčové slovo v základním tvaru.
S Biorise vás zdravý životní styl bude bavit!
Přidejte se k Biorise na Facebooku.

Daniel Yo
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 74
Registrace: 17.12.2015
Nejde o slovo ZDE, více, atd. jde o priroze odkazovani. Jestli mas pocit, ze neconeconeco zde neni prirozene, tak v poradku. JInak jedna vec je neco cist a druha provozovat stovky webu.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Odkazovat kam jen to jde. Čím originálněji, tím lépe. Bude asi zřejmě divné, že všechny odkazy vedou na homepage ne? Odkazovat by jsi měl asi takto, chceš informace o Xiaomi Mi 5? Tak se odkazuje, pokud odkazuješ pro uživatele, odkazuješ i pro vyhledávač.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Tak vést všechny odkazy na hlavní stránku je k ničemu.
Za prvé takto určitě nebudou lidé přirozeně odkazovat a to vyhledávače poznají.
Za druhé, když uživatel přijde na tvůj web a uvidí úvodní stránku, tak zavře stránku s větší pravděpodobností. Uživatel totiž nechce nic hledat.

Odkazování na rubriky je již lepší, ale stále uživatele nutíš něco hledat.
Odkazování na články je nejlepší volba, ale hlavně tvoř odkazy přirozeně. Tedy vybírej slova tak, aby to bylo srozumitelné a ne že zrovna potřebuješ toto klíčové slovo. Také ať je pro uživatele článek přínosný a hned ti neodešel.
Vyhledávače poznají, když budou odkazy uměle nahnané.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

ladylosos
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 26.02.2016
Jestliže to myslíš ve vztahu k linkbuildingu, tak si myslím, že to není moc předpoklad k vytvoření přirozeného odkazového profilu. Mimo jiné.

Michal Kubátko
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 25
Registrace: 06.10.2014
Díky za rady, nakonec odkazuji na samotné články. Články na stránce mám zatím vždy delší než 1NS (cca. 4000 znaků), tak uvidíme, jaké budou přínosy z toho :)
S Biorise vás zdravý životní styl bude bavit!
Přidejte se k Biorise na Facebooku.

spicnik
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 12
Registrace: 15.07.2016
Rád bych se zeptal, jak je to s odkazováním mna jednostránkové weby? Tady není možnost odkazovat na jednotlivé články nebo podstránky webu, když je veškerý obsah pouze na jedné stránce. Odkazy vždy tedy povedou na http://mojedomena.cz . Pomůže alespoň variovat odkazové klíčové slova a fráze?
E-commercujem o 106 :) u nás http://www.survivalist.cz

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Je určitě hodně způsobů jak odkazovat.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se