Bezpečnost

klavesakm
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 82
Registrace: 30.12.2015
Nejspíš půjde o nějakého robota IP je z Francie. Jak zablokovat IP nebo případně jiné řešení i proti jiným takovým útokům. Kde zjistím o co se pokouší? Mám si dát k administraci lepší heslo? Nebo je to o něčem jiném? Díky za rady.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
DO .HTACCESS - deny from 256.256.256.256

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
No tak se podívej kam daná IP přistupuje a jak často.
Silnější heslo určitě neuškodí a nejlepší je zpřístupnit administraci jen z tvé IP.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Daniel Yo
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 74
Registrace: 17.12.2015
Napis o jakou jde domenu a ja ti odpovim na to proc, good deal, webdeal

maresj
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 07.03.2015
Na WordPress webech používám tyto bezpečnostní pluginy, doporučuji případně nasadit:

Lockdown WP
- zněmožní přihlášení z dané IP adresy při více neplatných pokusech

Login LockDown
- znepřístupní standardní přihlašovací cestu domena.cz/wp-admin (která bývá často zdrojem útoků) a přesune ji na uživatelem zvolenou destinaci, např. /login1234

Daniel Yo
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 74
Registrace: 17.12.2015
Odhaduji backdoor v templatu a snaha o spammovani pomoci xrummeru, atd. Popravde jsem nikdny ve WP zadne hotove zabezpeceni nepouzival, ale na tohle jsou dobry reference: https://wordpress.org/plugins/bulletproof-security/

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
klavesakm
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 82
Registrace: 30.12.2015
Díky za pomoc vsem, jen nerozumim co je mysleno Warez sablony a pluginy. Mam je sice stazene zdarma jako open source primo z wp a jen s nejvetsimi hodnocenim. To by snad melo byt v poradku nebo musi byt placene? Psano z mobilu :-)

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Ne nemusí, ale většina napadených webů má stažené placené šablony/pluginy "zdarma" .
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se