Wordpress

Fabrik
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 63
Registrace: 10.10.2014
Zdravím,
jaký komentářový systém podle vás zvolit pro sportovní magazín? Klasické Wordpress komentáře, Facebook komentáře nebo třeba Disqus? Případně jiný systém? A proč?

Děkuji za vaše názory, postřehy. Ideálně na základě vlastních zkušeností.

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
já mám Disqus, ale výhody ani nevýhody nevidím protože lidi se neobtěžují něco komentovat (jedinou výhodu oproti WPkomentům tak vidím jenom v markantním snížení množství komentářového spamu)

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Já na webech s Disqus nekomentuju. Jednak vyžadují přihlášení a také jej blokují rozšíření na ochranu soukromí a některé blokátory reklam. Zároveň obsah komentářů není tvůj. Tuším že je nevidí ani vyhledávače. Klasické komentáře z WP stačí, zvláště když šablona podporuje vlákna.

Fabrik
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 63
Registrace: 10.10.2014
sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Naprostý souhlas s Dragem, vidím to stejně...někdy je to škoda, rád bych dal comment (třeba u Hardyna)...ale má tam Disqus...takže nic no...

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Tak FB komentáře určitě ne, jelikož ne každý musí mít FB a musí se přihlásit. To samé s Disqus. U obou služeb nemáš komentáře pod sebou, tak že nad nima nemáš plnou kontrolu natož nějaká migrace, když se ti ten systém znelíbí, nebo změní podmínky.

Spamu na wordpressu bych se určitě nebál. Buď na něj můžeš použít nějaký plugin a nebo se řídit těmito pár radami a spamu je hnedka méně.

Potom jeden článek proč nepoužívat Disqus.

Za mě tedy určitě WP komentáře, ještě když s nimi můžeš krásně pracovat.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Fabrik
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 63
Registrace: 10.10.2014
mirek novotny
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 07.01.2013
Klasický WP komentáře stačí, sice FB i Disqus mají výhodu v sociálnosti, ale jako zásadní nevýhodu spatřuji v načítání jejich scriptu. Stačí aby jim to přestalo na chvilku fungovat a ty měl trochu slušnější návštěvost a vytíží ti server tak až se ti budou protáčet panenky.
Prodávám a tvořím weby i eshopy. Investuji do zajímavých projektů a občas píšu blog.
 TitanCar.cz

webdeals
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 80
Registrace: 09.02.2014
peeeeta píše:
Tak FB komentáře určitě ne, jelikož ne každý musí mít FB a musí se přihlásit. .


Tady zalezi jakou ma cilovku ne? jestli mladsi, tak jsou online porad. Rad bych se ale zeptal, kdyz komentuju pres ten FB komentar, u me na FB to nikdo neuvidi, nebo jo?

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
No podle mě je to podle toho jak to máš nastavené, ale normálně by ten komentář měl být vidět.
Mimochodem znám i mladé lidi bez FB .
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
peeeeta píše:
No podle mě je to podle toho jak to máš nastavené, ale normálně by ten komentář měl být vidět.
Mimochodem znám i mladé lidi bez FB .
to je správné, do 13 tam beztak nemají co dělat ;-)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se