Affiliate

klavesakm
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 82
Registrace: 30.12.2015
Vyplatí se nebo dělá to tak někdo, že by využil affilate na nějaký e-shop a to tak že z nějaké vhodné domény by šlo jen o přesměrování? Má to smysl. Pak to nějak propagovat. Doména by tedy byla bez obsahu. Přesměrování je zdarma například u Subregu. Byla by to možnost pasivního přijmu? Mohlo by to být účinnější než banner na webu na který moc lidé neklikají?

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Tak někdo si zakoupí doménu pro affiliate.
Zažil jsem to třeba u Wedos. Jeden jejich partner si zaregistroval doménu podobnou originální a na tu vždy odkazoval z článku. Z domény byl automaticky návštěvník přesměrován na affiliate odkaz. Výhoda je v tom, že většinou návštěvník neví, že byl přesměrován a nebo že kliká na provizní odkaz. Tedy často nakoupí i s tvými cookies.

Pozor ale na podmínky zvoleného programu ;) .
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

klavesakm
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 82
Registrace: 30.12.2015
Díky mám toto na mysli, jen přesně nerozumím všem pojmům v podmínkách, ale ještě to prozkoumám. Napadlo mě, že by to mohla být dobrá investice, bez rizika max tratíš cca 150 kč za rok. Bez obsahu ale ve vyhledávačích ji asi nenajdeš, takže zbývá propagace vlastní.

Odstraněn zbytečný odkaz - Peeeeta

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Ve vyhledávání ji nenajdeš.
O to ti ale ani nejde, jen to využíváš místo zkracovače.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se