E-shopy

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Možná už o tom víte,
možná ještě ne, ale jeden ze známějších eshopů s názvem LevnéElektro.cz je nucen pozastavit svou činnost.
Nejspíše z důvodu nákupu u Bestcena.sk a šlo o DPH.
Samotné vyjádření LE

Vážení zákazníci, vážení partneři,

společnost Elektra PV s.r.o., provozovatel internetového obchodu levneELEKTRO.cz je bohužel nucena oznámit, že z důvodu nepředvídaných a závažných provozních okolností, je nucena prozatím pozastavit svou činnost. Velmi se Vám omlouváme za tento stav, ke kterému nebylo přispěno vlastním přičiněním týmu LE.

Důvodem pro toto pozastavení, je účast společnosti v obchodním řetězci firem, kterými byla podvedena, a za jejichž protiprávní jednání při (ne)odvodu DPH nese díky přenesené daňové povinnosti odpovědnost. Tento problém se s největší pravděpodobností dotýká, či dotkne i dalších subjektů na českém e-commerce a elektro retail trhu.

Společnost vyvíjí maximální úsilí k tomu, aby nedošlo k poškození zákazníků a obchodních partnerů společnosti. Děkujeme Vám za přízeň projevenou v uplynulých letech či podporu v této nelehké situaci.

Za komplikaci ve Vašem osobním životě či podnikání se Vám ještě jednou upřímně omlouváme.

S pozdravem,

Petr Václav
CEO


Co na to říkáte?
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
to že oni nedvedli snad není problém LE, ale toho kdo neodvedl, ne?

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
No já nejsem žádný právník ani nikdo jiný, kdo by s tímto měl zkušenosti, tak že nedokážu říci.
Zde je něco o přenesené daňové povinnosti.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Jiří Mareš
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 121
Registrace: 04.08.2012
Je to přesně jak píše peeeeta, ostatně i oficiální vyjádření levnéhoELEKTRA hovoří o tom, že dojeli na přenesenou daňovou povinnost. Snad se jim to podaří vyřešit a e-shop opět rozjedou, co jsem zatím u nich nakupoval elektro zboží, tak maximální spokojenost.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Tak CEO Petr Václav oznámil ukončení LevneElektro.cz .
No jsem zvědav, jak se to bude dále vyvíjet.
Finanční správa, už napsala krátkou zprávu.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Teď si stát pomůže...100 lidí se regne na pracáku :-) I když asi tam dlouhou dobu nebudou, řekl bych že po nich bude poptávka.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se