Hosting

SnackHost
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 6
Registrace: 30.06.2016
Dobrý den,
rádi bychom informovali uživatele o naší hostingové službě Snackhost.

Její přednosti jsou zejména:
- multihosting - neomezený počet domén
- nízká cena (od 25Kč/m)
- neomezený prostor & traffic
- podpora SSH a GIT
- podpora python, Perl, PHP5 i PHP7
- podpora Let's Encrypt
- antiddos ochrana
- garance dostupnosti 99,99% a žádná tradiční omezení služby

Virtuální hosting je možno si vyzkoušet zdarma v rámci 30 denní TRIAL verze.

Více informací najdete na:
https://www.snackhost.com/cs/products/c ... sting.html

KliPet
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 53
Registrace: 14.11.2012
Měl bych 2 otázky:

1) Působí to na mě jako nějaké "přeprodávané" služby. Máte to pod vlastní kontrolou?
2) Jak mám prosím rozumět informaci "Garance dostupnosti 99,99%"? Myslím to slovíčko až. A jak taková garance vypadá?
Vše co se dá koupit nemá skutečnou hodnotu.

richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
To KliPet:

1) Přeprodávané služby to nejsou, jelikož to provozuje VSHosting. :)
2) Té garanci také nevěřím, už jen z toho důvodu, že to spu takřka o půl roku později, než bylo plánováno.

No, jsem zvědav. :) Někdy v dohledné době to vyzkouším a uvidím, ale upřímně můžu říct, že DigitalOcean uz mě zatím zůstává favoritem. :)

Kusi
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 162
Registrace: 02.12.2010
Prepacte, ale neviem sa preklikat k tomu, kolko ma bude stat 2x domena, kazda po cca 10GB priestoru na e-mail a 1GB priestoru na web a DB. mate to velmi neprehladne, asi ako cennik pri novom aute.

SnackHost
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 6
Registrace: 30.06.2016
Dobrý den,

nejedná se o přeprodávané služby, celé řešení je vlastní. Vlastní nás firma VSHosting, která provozuje vlastní datacentrum ServerPark, má desítky technických pracovníků, je členem NIX, SIX, DE-CIX a jakožto operátor působí po celé Evropě.

Co se týče garance, je to opravdu garantovaná spolehlivost. Řekněme, že se copywriter se moc nevyznamenal :-). Upraveno. Děkuji

SnackHost
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 6
Registrace: 30.06.2016
To Kusi:

Dobrý den,
Děkujeme za dotaz.
Jedná se o multihosting, tudíž pod jedním hostingem můžete mít domén kolik chcete za jednu cenu. Datový prostor na webu není omezený (tzn. v ceně), stejně jako databáze do 2GB. Po překročení přičteme 25.42 Kč/měsíc. V ceně je rovněž zahrnuto 2GB na mailovou schránku (10Gb celkově). Pokud potřebujete více prostoru na mail, za 5GB navíc na jednu schránku to bude 62 Kč.
Ve Vašem případě by to tedy bylo 25.42 Kč za hosting + 2x 62 Kč za 10 GB navíc. Pokud by Vám tedy nestačilo 7GB na každou schránku, ceny za 2x8 GB navíc by byla cca 2x 100 Kč.

Aramon
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 01.03.2011
Nejsem si nějak jist jestli to chápu dobře:
1) neomezeně domén - čili můžu mít klidně 100 domen/webů a všechny pojedou stejně svižně jako by tam byl jeden?
2) nedočetl jsem se, kolik je limit aktivních PHP procesů (třeba wedos má mám pocit 10)
3) nabízíte Let's Encrypt certifikát, ale jeho provoz je zpoplatněn (0,33 kč/den), proč?

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se