Affiliate

SonyFalko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 19
Registrace: 01.03.2015
Zdravím přátelé.

Chtěl by jsem se zeptat jestli nevíte kde, nebo jak nejlépe propagovat
affiliate odkazy?

Někde jsem četl, že nejlepší forma propagace je, když máte tématicky zaměřený
web a na něm máte tématicky spřízněné články s webem, ve kterých máte
umístěné affiliate odkazy.

Tyto články pak propagujete např. přes facebook (timeline, reklama), linkbuilding
v diskuzích atd.

Jste za jedno, že toto je nejlepší forma propagace affiliate odkazů, nebo znáte
nějakou účínější metodu?

Pokud ano, tak jakou?

Děkuji za případné odpovědi.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
- web/stránka se slevovými kupón + dobré pozice ve vyhledávačích
- kvalitní recenze (ty zaberou často hodiny napsat)

Co se týká účinnosti má to svůj strop a návštěvnost je hlavně z vyhledávačů + doporučení ze sociálních sítí. Mě to funguje dobře.

Zkoušel jsem i cenovou arbitráž přes AdExpert. Něco jsem vydělal, ale chce to sledovat jak si která kampaň vede a třeba vypnout na víkend. Pro mě je pohodlnější investovat více času jednou a pak žít z toho co to průběžně vydělává. Občas něco přiložit (odkazy, sociální sítě).

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Mám to podobně jak Drago. Raději buduji weby, co rostou v čase, někdy je třeba víc práce. Jindy se dá nika opanovat nějakou ministránkou. A pak v čase tyto stránky vydělávají. Jen u méně náročných nik je třeba počítat s delší návratností co se týče času a návratnosti. Ale zase ty nikdy máš obsazené několik let.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Hodnotný content obsah s affil odkazy. Nejlépe recenze s přínosem pro uživatele.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
spicnik
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 12
Registrace: 15.07.2016
Metody máš v zásadě dvě a je na tobě, kterou z nich se vydáš. Buďto sáhneš do kapsy pro nějaký cash a propagaci si zaplatíš, nebo se spolehneš na metody zdarma. Základem je vlastní web, na který budeš psát kvalitní obsah a z něj odkazovat tématicky shodné affil produkty. Využití sociálních sítí je taky dobré zapojit. Takhle se dá rozhodně začít a i zdarma se dají affiliate odkazy úspěšně propagovat.
E-commercujem o 106 :) u nás http://www.survivalist.cz

lipic007
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 29.07.2016
spicnik píše:
Metody máš v zásadě dvě a je na tobě, kterou z nich se vydáš. Buďto sáhneš do kapsy pro nějaký cash a propagaci si zaplatíš, nebo se spolehneš na metody zdarma. Základem je vlastní web, na který budeš psát kvalitní obsah a z něj odkazovat tématicky shodné affil produkty. Využití sociálních sítí je taky dobré zapojit. Takhle se dá rozhodně začít a i zdarma se dají affiliate odkazy úspěšně propagovat.

nejlepší když někdo píše o kvalitním obsahu a na stránkách má HYIP kterej nevyplácí ale klidně do něj může někdo vložit když se přihlásí na kvalitní stránku spicnika :-D

Ondřej Martinek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 64
Registrace: 10.06.2013
Kvalitním obsahem to začíná, ale rozhodně nekončí - musíte ho k čtenářům i dostat, sami si ho najdou jen občas a vždy ne v takovém množství jak byste si přáli. Takže PPC, e-maling, prolinkování z dalších vašich webů/článků, odkazy z jiných webů, fór + propagace na sockách.

A znovu vytvářet užitečný obsah a znovu propagovat. A znovu ....
Jsem affiliate manažer a affilák - na blogu píšu především o výkonnostním marketingu.
 Bilancování mého podnikavého roku 2023

SonyFalko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 19
Registrace: 01.03.2015
Dobře.

Děkuji za vaše odpovědi.

Moc si jich cením :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se