Wordpress

cimena
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 19.03.2017
ahoj

hledam nejaky rezervacni plugin, co by byl v cestine a samozrejme i v anglictine.

Budu mit dvojjazycny web (Polylang), takze potrebuji plugin, co by mi umoznoval jet dve jazykove verze na jednom webu. A take by bylo super, aby byl co nejjednodusi na ovladani. Klidnu na kalendar, vyskoci okynko. Vyplnim jmeno. Ok a je to.

Take by mohl byt zdarma.

Dik

Radek

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Myslím si, že rezervační plugin jistě lze sehnat i zdarma.
Bude ovšem v angličtině a bude nutné jej přeložit do češtiny. Což je otázkou pár hodin práce.
Plugin má fungovat na frontendu? a zobrazovat se tedy uživateli?
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

cimena
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 19.03.2017
ahoj

no nevim, jestli je to otazka jen par hodin pro nekoho, kdo o tom nic nevi :-)

Je nutne, aby ten plugin umoznoval na jednom webu registrovat v anglictine i cestine. Ten samotny formular asi nebude problem. Proste bych udelal dva. Ale co kalendar ....

dik

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Překlad je opravdu hračka.
Spíše je potřeba si dávat na doslovný překlad.
Na samotný překlad je plugin zdarma, kde v jednom sloupci je výchozí jazyk pluginu a na druhé straně jazyk, do kterého překládáš. Tak že vše jen vyplníš a překlad se uloží. Ten už sám WP použije podle zvoleného jazyku.

Jediné tedy co zbývá je najít plugin, který ti vyhovuje.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

cimena
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 19.03.2017
ja se bavil s autorem jednoho pluginu a treba pro popisy kalendare bere globalni nastaveni WP. Takze nejde ta podminka, aby ten plugin jel zaroven ve dvou jazycich. Autor by to dodelal, ale chtel $$$.

Support tohoto http://www.wp-eventmanager.com/ pluginu mi rikal, ze by to melo jit. tak uvidime. Prijde mi docela slozity, ale jestli je "jediny", co funguje.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Pokud si plugin bere popisy přímo z WP, tak o to je to snazší. Prostě stačí, aby se změnilo nastavení jazyka WP pro uživatele a tím si plugin vezme i potřebnou jazykovou mutaci.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

cimena
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 19.03.2017
no nevim, ze by toto autor pluginu nevedel? Mozne to je :-)

Neco podobneho mi rekli support jineho pluginu. Asi to tak maji naprogramovane, aby to tak slo. To je ten, co budu zkouset. Je pravda, ze by se mi vic libit ten prvni ....

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se