E-shopy

mirek novotny
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 07.01.2013
Jelikož to aktuálně u pár klientů řeším, tak ti kdož používají Woocommerce neaktualizujte na ver. 3.0. Objevilo se spousty problémů od geolokace až po mizející atributy či dokonce zboží. Chyba není jen na straně Woo, ale i pluginů či šablon (theme). Tyto rozšíření s takovou změnou nepočítají a je vhodné tedy počkat až tvůrci udělají též podporu pro Woo 3.0. Seznam zatím známých chyb jsem sepsal http://www.superweby.cz/chyby-u-woocommerce-3-0/.
Prodávám a tvořím weby i eshopy. Investuji do zajímavých projektů a občas píšu blog.
 TitanCar.cz

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Příště sem stačí vložit téma jednou.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

mirek novotny
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 07.01.2013
Ale jo, já chtěl :-) Ale dal jsem odeslat a nic, tak jsem dal ještě jednou a koukám post je tu dvakrát. Je škoda že si autor svůj post nemůže smazat. Hned bych to udělal páč duplicitní post je zbytečný že...
Prodávám a tvořím weby i eshopy. Investuji do zajímavých projektů a občas píšu blog.
 TitanCar.cz

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Autor si svoje téma samozřejmě může odstranit. Za podmínky, že je tam zatím jen jeho příspěvek.
Provedeš to takto, klikneš na ikonu "Upravit, která je vpravo dole u tvého příspěvku.
Pak se ti zobrazí okno s editací příspěvku a zatrhneš položku odstranit příspěvek.
Obrázek
S příspěvkem se odstraní i celé duplicitní téma ;).
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se