Sociální sítě

toprharley
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 03.09.2016
Zdravím všechny. Stal se mi teď v poslední době takový nepříjemný problém.
Facebook mě začal otravovat s tím, že mi omezil publikování stránky. Nikdy se mi to ještě nestalo a to ty stránku mám už pár let.

(Došlo k blokaci vašich příspěvků, které se nyní nebudou zobrazovat v kanálu vybraných příspěvků. Toto omezení je dočasné a jeho platnost vyprší...)

-Žádný obsah, co by odporoval fb politice tam nemám, tak nechápu, co s tím tak najednou začali..

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
toprharley
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 03.09.2016
Právě že ne. Mám ty stránky už asi 5 let a je tam pořád to samé. Spíš jsem to ve velké míře už omezil...

contraego
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 6
Registrace: 12.10.2014
Koukni do přehledu a podívej se , jestli ti nenahlašují lidi SPAM. Pak by sis měl stránku převést do bussines manageru. Viz Google.

toprharley
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 03.09.2016
To jsem kontroloval jako první. Googlil jsem ten manager a nevím v čem by mi to pomohlo. Přemýšlel jsem jestli to není používáním hootsuite

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
To by mohl byt problem. Podobne omezoval externi aplikace i Twitter.

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
já jsem třeba zjistil, že FB blokuje i klíčová slova v názvu... (což mne nepřekvapuje)
takže jsem nemohl sdílet článek o smrti fotbalisty Rajtorala protože slovo sebevražda je na blacklistu

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se