Chyby

portalbydleni
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 90
Registrace: 23.12.2013
Mám pocit že itrader jaksi nefunguje, nebo funguje ale špatně. Například když někomu dám hodnocení a kladné tak pořád má itrader 0 (0%) zase na druhé straně majitel promine :-D ...Michal má jedno hodnocení 5* a dvě hodnocení 4* ale itrader má 3 (100%) což je divné. De mého by měl být itrader v tomto případě 3 (86%) a zase jinde, jedno hodnocení 5*, jedno 1* ale itrader 0 (0%) správně by mělo být 2 (60%) a další a další
MIKROJOB.cz Mikroslužby od 100 COPYTRH.cz Prodej a nákup článků
Reklama, která se vyplatí - PR články, textová a bannerová reklama AZET média

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Nejsem si teď jist jak to přesně počítá, nedělal jsem ho, jde o modifikaci pro phpBB. Ráno se na to podívám a napíšu víc.

portalbydleni
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 90
Registrace: 23.12.2013
Dobrý den, vyřešilo se něco? Vidím, že vše při starém...
MIKROJOB.cz Mikroslužby od 100 COPYTRH.cz Prodej a nákup článků
Reklama, která se vyplatí - PR články, textová a bannerová reklama AZET média

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Nakonec vyřešeno až dnes. Bylo to složitější, protože v příspěvcích se používal ještě starý plugin, takže to bylo potřeba předělat na nový systém (který je tu s námi od v4.0). Nově se tak neuvádí 1 (100%), ale 4.33/5, tak jak je to jinde na fóru.

portalbydleni
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 90
Registrace: 23.12.2013
Děkuji za informace, ještě by to možná chtělo upravit aby hodnocení jestli má tedy skutečně zobrazovat kvalitu poskytnutých služeb nedával kdokoliv kdo není přihlášený. Udělil jsem vám 5* s komentem super a z 4.56 se stalo hned 4.6 ale jako anonym, nepřihlášený. Zároveň poprosím o vymazání komentáře a hodnocení u mne kde jsem si jako anonym udělil taky 5*, kterým jsem zkoušel tuto "vymoženost" :-)
MIKROJOB.cz Mikroslužby od 100 COPYTRH.cz Prodej a nákup článků
Reklama, která se vyplatí - PR články, textová a bannerová reklama AZET média

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
WD Trader u vlákna je bída tedy, to hodnocení před tím bylo lepší. :(

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Určitě není dobré, aby mohl dávat hodnocení neregistrovaný uživatel. Hodnocení bych spojil s nějakou akcí (koupí, splnění poptávky, atd.)
Také bych opravil to, že když daný uživatel nemá hodnocení, tak se zobrazí N/A/5 tak že očividně je 5 nastaveno automaticky.
Osobně tedy nevidím jinak problém v tom, že se zobrazuje 4.4/5 nebo 88%. Možná by ale bylo dobré, kdyby se dala klidně i více rozepsat. Základní a povinný údaj by byl titulek se stručnými informace a pro případné detaily by byla poznámka. Ta by se pak zobrazila v případě prokliku hodnocení na profilu.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se