Affiliate

Podle čeho si vybíráte affiliate program k propagaci?
18%
18%
12%
6%
18%
29%
Žádná hlasování
Celkem hlasů: 17
Jardaiam
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 11.06.2017
Představuji vám novou #czaffil kampaň HamHam.cz:
O co se jedná? HamHam prodává kvalitní jídlo, které si lidé berou na chaty a dovolené, které nakupují vytížení lidé a lidé, kteří si rádi sestaví jídelníček na několik týdnů dopředu. Jídlo je opatřeno varným sáčkem, který je uzpůsoben vysokým teplotám a udrží jídlo čerstvé po dobu až 6 týdnů.

Provize: 10-20%
Průměrná objednávka: 1200 Kč
Cílení: Aktivní lidé, ženy: 18 - 44, muži 18 - 54. lidé kteří jedou na dovolenou s vlastním stravováním, nebo jezdí na chaty.
Dostupné propagační materiály: Bannery, linky a XML feed (brzy i Youtube videa k recenzím)

Od příštího týdne startuje kampaň zaměřená na dovolené, která přinese novou sadu kreativ a maximalizaci prodejů.

Registrace a informace: http://affiliate.hamham.cz/
Obrázek

Alesi
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 13
Registrace: 25.11.2013
ta anketa neni moc dobra, podle em totiz neni dulezite ani jedno z toho jednotlive, ale je dulezite spojeni vicero faktoru, hodne dela komunikace obchodu s affiliaty, protoze obchod, ktery chape, ze affiliati jsou spolupracovnici, kteri prinaseji svoje znalosti, praci a cas a davaji tak obchodu vydelat a taky se tak k nim chova, pomhaa jim nejvyssi moznou merou (vychazi jim vstric s reklamnimi materialy, provizemi a zkratka s nimi jedna jako s nekym koho je treba si udrzet) je vzdy pred kymkoliv kdo to ma jako bokovku a na affilaky tak nejak "kasle"... Ale ten druhy faktor neni ani konverzni pomer, ani vyska provize, ani prumerna objednavka nebo delka cookies (nic proti, ale zakaznik co nenakoupi hned nebo do par dni uz se stejne v 99% pripadu znovu nevrati - takze k cemu cookies na X mesicu?) ale navratnost investice... Ktera zavisi na vsech techto faktorech. Nedelal jsem nikdy affiliaty ktere mi treba pri investovanych 10 tisicich vratili jen 11 tisic... proc bych to delal kdyz bylo X affilu co mi pri teto investici vratili klidne 20 tisic... coz znamena ze ta anketa kde jsou ty jednotlive parametry oddelene vlastne nemuze byt pro opravdoveho affilaka spravne, vzdyt proste konverzni pomer neznamena nic kdyz prumerna objednavka bude miniaturni a nebo naopak prumerna objednavka co ej miniaturni nemusi byt nutne vubec spatne kdyz bude obri konverzni pomer a vysoka provize... Vsechno je to o vystupech a ten proste nezavisi an jedinem parametru ani zdaleka...
V současné době se na fulltime věnuji vývoji.
Ve volném čase připravuji svou značku highend repro a grafických poi.

radep
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 87
Registrace: 08.05.2017
Zkusil jsem se zaregistrovat, napsal článek a přidal banner. Uvidím.
U takových affilů bych ale chtěl vyzkoušet produkt.
Co tak poslat testovací balíček ?
Klidně bych odpověděl do " Napište nám....

Hned by se mě líp propagovalo :D.
Příští týden jedu na ryby, tak jsem mohl mít o jídlo postaráno.

Ceny trochu jinde, než v supermarketech. Pokud je jídlo chutné a vařené s láskou, proč ne.
Držím palce.
Ra
Pr články, zpětné odkazy, magazíny - mám, píši a tvořím.

PeKr
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 92
Registrace: 20.04.2017
@Alesi
tak vidíš a já pořád žiju v přesvědčení, že first cookie wins
@Jardaiam
já jsem s tím SSL asi už trapný, ale za mě pokud dnes uvidím affil na http okamžitě odcházím. Považuji to za lajdáctví (odfláknutou práci)...

Hagen
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 48
Registrace: 09.05.2017
Ne ne ne a ne, tohle je část která nepůjde. Záprve Češi nemají takovou kupní sílu, za druhé pokud mám peníze na tohle tak jdu do hospody.

A poslední věc co nechápu. "Jsem jen vynucený kuchař a vedl jsem par hospod - dříve". Jak to chcete lidem posílat? Jak dodržíte kvalitu?Protože příklad vývar pokud je kvalitní tak prostě skysne - zelenina za to může. A varný sáček to je jen jídlo plný chemie.

Já vidim jen někdo dostal super nápad podle něho a ještě mu na to nikdo dal peníze a teď se řiti do žumpy. Tohle nedopadne dobře

m1ch3l
WD Trader: 4.62/5

Příspěvky: 343
Registrace: 16.06.2012
Ty ceny jsou za instatní/polotovar jídlo trochu moc... Záleží teda na té kvalitě, ale to člověk nezjistí dokud to nekoupí.
Já bych si to klidně aj koupil na doma, když nemám čas a potřebuji rychle něco teplého do žaludku, ale furt je tu ta cena + doprava...

Btw: ta doména se mi líbí: hamham.cz :D

Jardaiam
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 11.06.2017
radep píše:
Zkusil jsem se zaregistrovat, napsal článek a přidal banner. Uvidím.
U takových affilů bych ale chtěl vyzkoušet produkt.
Co tak poslat testovací balíček ?
Klidně bych odpověděl do " Napište nám....

Hned by se mě líp propagovalo :D.
Příští týden jedu na ryby, tak jsem mohl mít o jídlo postaráno.

Ceny trochu jinde, než v supermarketech. Pokud je jídlo chutné a vařené s láskou, proč ne.
Držím palce.


Já to jídlo sám zkoušel (a natočil videa) - https://www.youtube.com/channel/UCFPT4F ... Q8PBqJpk4Q

To jídlo je fakt moc dobré :-)

Dej mi vědšt, pokud budeš potřebovat pomoci s propagací.
Jarda

-- 16. 08. 2017 11:33 --

m1ch3l píše:
Ty ceny jsou za instatní/polotovar jídlo trochu moc... Záleží teda na té kvalitě, ale to člověk nezjistí dokud to nekoupí.
Já bych si to klidně aj koupil na doma, když nemám čas a potřebuji rychle něco teplého do žaludku, ale furt je tu ta cena + doprava...

Btw: ta doména se mi líbí: hamham.cz :D


Díky za názor, předám majitelům e-shopu :-)

-- 16. 08. 2017 11:35 --

Alesi píše:
ta anketa neni moc dobra, podle em totiz neni dulezite ani jedno z toho jednotlive, ale je dulezite spojeni vicero faktoru, hodne dela komunikace obchodu s affiliaty, protoze obchod, ktery chape, ze affiliati jsou spolupracovnici, kteri prinaseji svoje znalosti, praci a cas a davaji tak obchodu vydelat a taky se tak k nim chova, pomhaa jim nejvyssi moznou merou (vychazi jim vstric s reklamnimi materialy, provizemi a zkratka s nimi jedna jako s nekym koho je treba si udrzet) je vzdy pred kymkoliv kdo to ma jako bokovku a na affilaky tak nejak "kasle"... Ale ten druhy faktor neni ani konverzni pomer, ani vyska provize, ani prumerna objednavka nebo delka cookies (nic proti, ale zakaznik co nenakoupi hned nebo do par dni uz se stejne v 99% pripadu znovu nevrati - takze k cemu cookies na X mesicu?) ale navratnost investice... Ktera zavisi na vsech techto faktorech. Nedelal jsem nikdy affiliaty ktere mi treba pri investovanych 10 tisicich vratili jen 11 tisic... proc bych to delal kdyz bylo X affilu co mi pri teto investici vratili klidne 20 tisic... coz znamena ze ta anketa kde jsou ty jednotlive parametry oddelene vlastne nemuze byt pro opravdoveho affilaka spravne, vzdyt proste konverzni pomer neznamena nic kdyz prumerna objednavka bude miniaturni a nebo naopak prumerna objednavka co ej miniaturni nemusi byt nutne vubec spatne kdyz bude obri konverzni pomer a vysoka provize... Vsechno je to o vystupech a ten proste nezavisi an jedinem parametru ani zdaleka...


Souhlasím s tebou, trochu jsem doufal, že lidé označí více faktorů, proto jsem to povolil. Jinak pro mě když se podívám do partnerské role je nejdůležitější 1) provize 2) průměrná objednávka 3) konverzní poměr, další věci nejsou v podstatě důležité, protože na základě těchto paramterů jsem schopný spočítat hodnotu návštěvníka. Cookies jak říkáš jdou do háje velmi brzo po úvodním kliku.

Díky každopádně za dlouhou zpětnou vazbu, vážím si toho

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se