Nápady & návrhy

Hagen
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 48
Registrace: 09.05.2017
Napadlo mě propojit webdeal s fb - tím že když bych přidal příspěvek k diskuzi nebo jen založil diskuzi byla by možnost, příspěvek za zdílet na mém fb. Po zaškrtnutí i zdilet na fb. Neříkám ze to je technicky jednoduché , ale nejlepší produkt je když si děla sám reklamu.

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
Hagen píše:
Napadlo mě propojit webdeal s fb - tím že když bych přidal příspěvek k diskuzi nebo jen založil diskuzi byla by možnost, příspěvek za zdílet na mém fb. Po zaškrtnutí i zdilet na fb. Neříkám ze to je technicky jednoduché , ale nejlepší produkt je když si děla sám reklamu.

a co ti brání ve zkoupírování linku na FB?

portalbydleni
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 90
Registrace: 23.12.2013
StanikKolarik píše:
a co ti brání ve zkoupírování linku na FB?

lenost?
MIKROJOB.cz Mikroslužby od 100 COPYTRH.cz Prodej a nákup článků
Reklama, která se vyplatí - PR články, textová a bannerová reklama AZET média

Hagen
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 48
Registrace: 09.05.2017
StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
Hagen píše:
Nepochopen
tak nám to vysvětli...

Hagen
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 48
Registrace: 09.05.2017
Zvedla by se návštěvnost a podvědomí o wd.

Václav Bartoš
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 146
Registrace: 03.04.2017
Staci zkopirovat URL a vlozit na FB. Idealne doplnit textem, oc jde, jelikoz promlouvate ke svym pratelum.

Pokud byste mel o tuto funkci zajem primo na WebDealu, radi to doprogramujeme, pokud se objevi dalsi dva uzivatele se zajmem o tuto funkci.

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
Václav Bartoš píše:
Staci zkopirovat URL a vlozit na FB. Idealne doplnit textem, oc jde, jelikoz promlouvate ke svym pratelum.

Pokud byste mel o tuto funkci zajem primo na WebDealu, radi to doprogramujeme, pokud se objevi dalsi dva uzivatele se zajmem o tuto funkci.

já jsem první zájemce o to aby (pokud to bude) se to muselo někde výslovně složitě zapnout v nastavení profilu. vadí mi všechno co chce cokoliv a kamkoliv postovat za mne.

Václav Bartoš
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 146
Registrace: 03.04.2017
Nastaveni rozsirovat nebudeme. Naopak.

radep
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 87
Registrace: 08.05.2017
FB, TW, In..... proboha kam se to dostáváme.
To už neexistuje klasická osobní reference kamarádům a těm o kterých konkrétně víme, že by je to zajímalo, bylo přínosem...???
Ještě chybí affil za přivedení nového uživatele, body za jeho diskuze..... :D
Ra
Pr články, zpětné odkazy, magazíny - mám, píši a tvořím.

Hagen
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 48
Registrace: 09.05.2017
Koukám lepší nic nepsat :D

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Václav Bartoš
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 146
Registrace: 03.04.2017
Hagen píše:
Koukám lepší nic nepsat :D


Jsme rádi s Michalem za každou zpětnou vazbu, ale když třeba sdílím nějaký odkaz na vlákno s ním nebo si to dávám na FB či TW, dopíšu k tomu nějakou informaci, proč to má být pro mého kamaráda, mé přátele nebo followery zajímavé. Nebo aspoň čím to zaujalo mě.

Jsou prostě věci, které se nedají udělat na stisk jednoho tlačítka, byť by tam mohl být i nějaký generátor hlášek typu "tohle mě zaujalo na WebDealu".

Za mě je WebDeal pro náročné uživatele, kteří mají neustále požadavky na vylepšení, dotazy k fungování, píšete mi, co zde má být a co ne. Takže mi přijde škoda degradovat Vaše sociální vazby na kliknutí.

Plánuji tu zautomatizovat a zjednodušit obchodování, abyste měli co nejvíce času na práci a pak na své přátele a rodinu, případně na diskutování. Ale nerad bych, aby se doporučení vlákna na WebDealu smrsklo na jedne klik. Kdyby to měla být třeba zajímavá aukce, nebo nabídka profíka, s jehož prací jste byli spokojeni, i v takovém případě je dobré ztratit chvilku času a slovo.

Jestli se někdy WebDeal bude propojovat s nějakou sociální sítí, bude to LinkedIn. Směřujeme s Michalem fórum směrem k profíkům.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Dost specifické sdílení bude zřejmě bez účinku.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se