Marketing

Goumbik
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 04.04.2017
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, jakým způsobem byste propagovali tento online nástroj pro podnikatele a firmy?
Po registraci získá uživatel na 21 dní premium zdarma a poté se může rozhodnout. Nástroj jako takový pomáhá v komunikaci ve firmě, se zakládáním projektů (zakázek), úkolů a má přehled ve financích, nákladech a všech aktivitách. Uživatelé dále můžou vytvářet diagramy a například si stopovat čas při práci.

https://www.nestihacka.cz

Podobných aplikací je mnoho, poplatek za premium jsem stanovil u země, aby si to mohl dovolit každý. Přemýšlím o překladu do EN a poslat to do světa, jelikož CZ se mi zatím neosvědčilo.

Vyzkoušel jsem již PPC, články v různých magazínech, facebook, letáčky, apod, ale premium objednávky skromné.

V posledních dnech jsem přemýšlel o e-mailovém marketingu pro potencionální zákazníky (firmy.cz), avšak nechce se mi riskovat nelegální sběr e-mailů, i když je to teoreticky pro reklamní agentury/grafické studia užitečný nástroj.

Díky moc

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
Jako landing page vypada na letmy pohled fajn. Trochu mne irituje ten nazev, vzbuzuje ve mne pocit viny. Chybi mi nejake screeny ci video nebo demo bez nutnosti zalozit ucet. 49,- za mesic je tak malo, ze to odsuzuje projekt k neuspechu. Predstav si, ze k tomu, abys vyselal na jednu vyplatu, bys musel sehnat cca 800 az 1000 zakazniku...???

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
asi jinak než takovýmhle průhledným product placementem ;-)
tři příspěvky, tři reklamy

Goumbik
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 04.04.2017
Michal Kubíček píše:
Jako landing page vypada na letmy pohled fajn. Trochu mne irituje ten nazev, vzbuzuje ve mne pocit viny. Chybi mi nejake screeny ci video nebo demo bez nutnosti zalozit ucet. 49,- za mesic je tak malo, ze to odsuzuje projekt k neuspechu. Predstav si, ze k tomu, abys vyselal na jednu vyplatu, bys musel sehnat cca 800 az 1000 zakazniku...???


Děkuji za zpětnou reakci a Váš čas.

radep
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 87
Registrace: 08.05.2017
Prezentace se mě líbí, je dostatečná.

"Podobných aplikací je mnoho ...! - co srovnání jiných aplikací a vypíchnutí Vašeho plus/pokud nějaké je?
" a například si stopovat čas při práci..." - to je tak dobrý leda pro zaměstnavatele
" poplatek za premium jsem stanovil u země," - základní chyba, suprprojekt, pokud mu věřím a je dobrej, si mám nechat zaplatit

Cizí emailing je na nic, vyzkoušejte reference od stávajících zákazníků
25 973 projektů = x % možných nových, ale za lepších podmínek

Rozlišil bych barvu odkazů - fialová v názvu a link jsou celkem matoucí

Než " 49 Kč měsíčně " za 600 Kč ročně získáte pomocníka, týmový systém, plánovač.......

Pokud se neosvědčilo CZ, co chcete dělat v cizině?

Upozorní mě a ostatní zapojené kalendář, že končí nějaká doba?
Ra
Pr články, zpětné odkazy, magazíny - mám, píši a tvořím.

matejka
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 32
Registrace: 09.05.2017
Uvádíš tam že pomáháte 25 tis. projektů, tzn. to je 25 tis. registrovaných uživatelů? Jak si je získal? Kolik z nich je platících?
Jiří Matějka
www.venkazdyden.cz

Goumbik
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 04.04.2017
radep píše:
Prezentace se mě líbí, je dostatečná.

"Podobných aplikací je mnoho ...! - co srovnání jiných aplikací a vypíchnutí Vašeho plus/pokud nějaké je?
" a například si stopovat čas při práci..." - to je tak dobrý leda pro zaměstnavatele
" poplatek za premium jsem stanovil u země," - základní chyba, suprprojekt, pokud mu věřím a je dobrej, si mám nechat zaplatit

Cizí emailing je na nic, vyzkoušejte reference od stávajících zákazníků
25 973 projektů = x % možných nových, ale za lepších podmínek

Rozlišil bych barvu odkazů - fialová v názvu a link jsou celkem matoucí

Než " 49 Kč měsíčně " za 600 Kč ročně získáte pomocníka, týmový systém, plánovač.......

Pokud se neosvědčilo CZ, co chcete dělat v cizině?

Upozorní mě a ostatní zapojené kalendář, že končí nějaká doba?


Děkuji za Vaše poznatky. Na e-mail dochází upozornění o dnešní aktivitě (například chci, aby mi v 16:00 došel souhrn, co kolegové dělali). Dále chodí upozornění na blížící se termín úkolu a na nové komentáře v úkolu.

Stopují si čas i externí spolupracovníci, dá se pak exportovat exportovat všechen čas do excelu, včetně rozpisu, na jakém úkolu se dělalo a s výpočtem výplaty (pokud je uvedena hodinová sazba).

-- 29. 07. 2017 12:36 --

matejka píše:
Uvádíš tam že pomáháte 25 tis. projektů, tzn. to je 25 tis. registrovaných uživatelů? Jak si je získal? Kolik z nich je platících?


Registrovaní uživatelé vytváří projekty, tzn. jeden uživatel může mít 1 projekt, nebo třeba 200.
Uživatelé se registrovali na základě PPC, dohledatelnosti z fulltextu, článků, sociálních sítí...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se