Volná diskuze

PeKr
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 92
Registrace: 20.04.2017
OMG
Tak já chci odpovědět na nabidky/694-suplikove-clanky
a musím si dobít jako kredit (??)

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
Neříkám to rád, ale v tomhle s PeKr souhlasím. Je to blbost! Zejména proto, že je potřeba nabíjet minimálně 363,-

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
portalbydleni
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 90
Registrace: 23.12.2013
Mac píše:
Na odkaze je ale nabídka. Takže vyžadovat kredit je v pořádku.

To ano, ale potom nevidím důvod když je nabídka za 1 Kč, abych někomu na "nějakou" dobu přihrál pár stovek navíc :-( Nezbývá než reagovat na přímo přes zprávy :-(
MIKROJOB.cz Mikroslužby od 100 COPYTRH.cz Prodej a nákup článků
Reklama, která se vyplatí - PR články, textová a bannerová reklama AZET média

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Václav Bartoš
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 146
Registrace: 03.04.2017
Na tehle veci ted budeme pracovat. Pocitam, ze zadne nakupy nerealizujete v objemu 1 Kc. A navic objednavky nezohlednuji mnozstvi - kusy, hodiny, mesice...

Vznikne jednoducha tabulka pro reportovani a vyuctovani.

Pokud by vas k tomu napadl jeste dalsi uzitecny nastroj, jsem rad za kazdy napad.

portalbydleni
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 90
Registrace: 23.12.2013
Mac píše:
Takové drobnosti.

Kredit je pořád tvůj, a když ho neutratíš celý na jednom obchodě, utratíš jeho zbytek na dalším. Vždyť ta minimální částka není nijak vysoká, nebo by si ji chtěl snížit z 300 Kč na 1 Kč? Oplatilo by se ti takové dobíjení?


Děkuji za vysvětlení :-) Ano vím jak to funguje, ano vím že kredit je můj. Ale ten kredit je u někoho na účtu a může jej "otáčet". Jde mi o princip. Moc nabídek tady není, Fórum nějak nenabral na razantním vzestupu, proč někde nechat ležet "takové peníze" které třeba využiji až za půl roku? Jde o stav že reaguji na poptávku, to znamená že poptávka nemusí být úspěšně dokončená - nemusí mi vyhovovat podmínky a tedy nevidím důvod si dobíjet. Proč? Jen za to že se chci zeptat například na reference a podobně? Třeba už nikdy na žádnou poptávku nezareaguji. Prostě toto je nesmysl ale pokud někdo uzná za vhodné si dobít třeba půl mega je to jeho věc.
MIKROJOB.cz Mikroslužby od 100 COPYTRH.cz Prodej a nákup článků
Reklama, která se vyplatí - PR články, textová a bannerová reklama AZET média

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
spíš v tom hraje roli to jestli ten kredit je jenom kvůli "záruce dokončení obchodu" nebo jestli "má WD provizi z uskutečněného kšeftu"
u druhé možnosti se nutnosti kreditu nedivím (byť se mi to nelíbí), prostě "provozovatel si sichruje příjem"

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
StanikKolarik: Jde o ochranu jak kupujícího, tak prodávajícího. Kupující má jistotu, že dostane věc jakou si objednal. Prodávající, že zase dostane zaplaceno.

Václav Bartoš
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 146
Registrace: 03.04.2017
Do budoucna krom téhle garance, o které píše Ota, dostanou kupující a prodávající další výhody:

1. nástroj, díky němuž budou mít přehled o odvedené práci (reportování a výplata), pronajatém prostoru (upozornění na blížící se další období, stržení kreditu), průběhu obchodu...
2. přehled svých nabídek a poptávek, aukcí s reakcemi ostatních na ně
3. rychlou platbu - přibudou nejčastější banky, včetně slovenských bank, platba kartou, platba přes PayPal nebo v BitCointech
4. s Michalem plánujeme propagaci prémiových nabídek, poptávek a aukcí skrze další kanály

U webů ve spolupráci s Tele3 chceme zavést garantované a exkluzivní aukce domén a webů - tj. exkluzivní = kupující bude mít zaručeno, že se prodává výhradně skrze WebDeal a vše je přichystáno k okamžitému převodu na něj, když web či doménu vydraží. Vše by pak proběhlo prakticky okamžitě a bez čekání, prodávající by už předtím vše převedl k nám a už jen dostal zaplaceno prakticky ihned, jak kupující dá BIN nebo aukci vyhraje, případně předmět koupí v nabídce.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se