Domény

Minor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 12
Registrace: 13.02.2015
Vybíráte novou doménu pro svůj projekt? Zbytečně nezkoušejte různé kombinace, mrkněte přímo na volné domény a vybírejte z nich. Stále jich je až až! Např. 2 000+ volných 3 znakových CZ domén.

Seznam volných CZ domén (3, 4 a 5 písmen - domény bez čísel a speciálních znaků) naleznete na mém webu https://www.voldo.cz/.

Případně sledujte Voldo.cz na twitteru, občas tam tweetne zajímavou prémiovou doménu (české slovo), která je momentálně volná - https://twitter.com/VoldoCZ.

Dnes jsou trendy krátké domény, proto nemá moc smysl volit delší názvy (alzasoft.cz => alza.cz, czechcomputer.cz => czc.cz, ...).

Jedná se o rychlý responzivní web bez reklam, který má pouze tento jediný účel - pomáhat lidem s výběrem volné domény.

A abych nemusel provoz webu hradit zcela ze své kapsy, funguje tam propojení na affil Wedosu, tudíž pokud zaregistrujete novou doménu přes to velké zelené tlačítko, připíše se mi provize.

Předem díky za návštěvu/follow/námět na zlepšení!

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Nějak mi nesedí pojmenování domén, které uvádíš jako "prémiová", jak se tohle hodnotí? Nebo podle čeho se to určuje?

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Minor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 12
Registrace: 13.02.2015
Kdepak, prémiové domény jsou srozumitelná česká slova, žádné míchaniny x znaků :-)

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Prémiová slova jsou taková, která jsou ve slovníku ;)
Tohle ale nefunguje. Pak budeš mít spousta domén, které jsou nepoužitelné. Koukni na Twitter účet. Nikdo to procházet nebude a lidi dají unfollow. Zkus najít nějaký hodnotící algoritmus. Není to až tak složité. A zamaskuj si ten affil kód :)

Minor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 12
Registrace: 13.02.2015
Díky za tipy Drago!

Máš pravdu, přesně takhle funguje hodnocení prémiových domén :-). Affil kód jsem maskovat nechtěl, ale napadlo mě, že bych ty odkazy na twitteru zkracoval za využití API bit.ly, tak mi to už funguje u jednoho projektu a lidem to nevadí.

Akorát vymyslet ten hodnotící algoritumus, to bude oříšek :-).

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
A právě tím můžeš prorazit. Seznam volných domén umí udělat každý, ale vybírat mezi nimi ty zajímavé to už je těžké. Třeba nakonec někdo od tebe ten hodnotící algoritmus koupí ;)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se