Wordpress

portalbydleni
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 90
Registrace: 23.12.2013
Dobrý den, hledám někoho znalého ve wordpress. U jedné šablony která obsahuje i profil osob se mi při kliknutí na zobrazit profil v url zobrazí jeho username což je jaksi dosti velké riziko. URL pak vypadá www.projekt.cz/author/username a potřeboval bych aby vypadala www.projekt.cz/něco/jméno-příjmení, omlouvám se ale url projektu pošlu jen přes správu, nechci ji zveřejňovat mám k tomu své důvody, děkuji za pochopení. Ví někdo a pomůže?
MIKROJOB.cz Mikroslužby od 100 COPYTRH.cz Prodej a nákup článků
Reklama, která se vyplatí - PR články, textová a bannerová reklama AZET média

portalbydleni
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 90
Registrace: 23.12.2013
ltynk píše:
Tenhle plugin by to měl vyřešit: Edit Author Slug


Super, děkuji moc pomohlo. Netuším jak se revanšovat....
MIKROJOB.cz Mikroslužby od 100 COPYTRH.cz Prodej a nákup článků
Reklama, která se vyplatí - PR články, textová a bannerová reklama AZET média

Jiří Mareš
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 121
Registrace: 04.08.2012
No a co se týče nastavení indexace třeba ve vyhledávačích, tak výborný je plugin Wordpress SEO od vývojářů Yoast, který patří vůbec k nejlepším, tam máte možnost mimo jiné povolit nebo zakázat indexování archívu autora. Ale to je jen malý doplněk k tématu.

portalbydleni
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 90
Registrace: 23.12.2013
Jiří Mareš píše:
No a co se týče nastavení indexace třeba ve vyhledávačích, tak výborný je plugin Wordpress SEO od vývojářů Yoast, který patří vůbec k nejlepším, tam máte možnost mimo jiné povolit nebo zakázat indexování archívu autora. Ale to je jen malý doplněk k tématu.

Ano tento plugin znám, jde mi o to že samotná šablona používá v URL nikoliv jméno příjemní ale username, což je divný a indexovat samozřejmě chci dle jména....Jedná se o tuto šablonu: http://aonetheme.com/demo/author/mathewh/
MIKROJOB.cz Mikroslužby od 100 COPYTRH.cz Prodej a nákup článků
Reklama, která se vyplatí - PR články, textová a bannerová reklama AZET média

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se