Nápady & návrhy

Václav Bartoš
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 146
Registrace: 03.04.2017
Nyní pracujeme na tom, aby bylo obchodování na WebDealu ještě jednodušší a rychlejší, procházíme celé uživatelské prostředí a hledáme každé zbytečné kliknutí, každou zbytečnou položku, která by Vám mohla překážet na cestě k rychlému dealu.

Aktuálně procházíme a ladíme průběh aukcí. Proto byla založena Zkušební aukce. Budeme zde reportovat průběh změn a mezitím můžete přispět i Vy postřehy, náměty a návrhy.

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
popravdě, poté co je potřeba mít předem nabitý kredit abych vůbec mohl na něco reagovat, tak je pro mne zbytečné každé kliknutí mimo sekci diskuse

Václav Bartoš
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 146
Registrace: 03.04.2017
Vedu ve zkušební aukci a na účtu nemám jedinou korunu. Nabídky budeme ještě procházet. Tam platí heslo "bez peněz do hospody nelez". Jde o to, aby měl prodávající garanci toho, že při uzavření obchodu a dodání služby mu obratem zaplatíte.

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
Václav Bartoš píše:
Vedu ve zkušební aukci a na účtu nemám jedinou korunu. Nabídky budeme ještě procházet. Tam platí heslo "bez peněz do hospody nelez". Jde o to, aby měl prodávající garanci toho, že při uzavření obchodu a dodání služby mu obratem zaplatíte.

tak ono by stačilo aby to nechtělo mít kredit už jenom když se chci zeptat na podrobnosti

Václav Bartoš
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 146
Registrace: 03.04.2017
Jak jsem psal, nyní řešíme průběh aukcí.

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Někde jsem viděl to, že platforma na prodej, tam to bylo bez aukce, ale přímý prodej byla garantem prodeje a anonymity. Samozřejmě za provize. Zkrátka kdo chtěl prodat, tak to poslal s cenou do platformy, ti projeli statistiky, doložené provize atd... . A napsali anonymní, ale už konkrétnější popis, jako prodávám travel web, stáří, návštěvnost, provize za poslední roky a víc ne. Tím odpadal strach lidí, že by někdo jejich projekty kopíroval, protože v realu kupujíci nevěděl přesně co kupuje. Nevím jak to bylo dál, zdali když někdo prokázal reálný zájem, tak mu byly zděleny přesnější informace to nevím, ale bylo to zajímavé.

Jinak držím palce ve vývoji.

Václav Bartoš
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 146
Registrace: 03.04.2017
Rád bych, aby naopak WebDeal byl co nejtransparentnější a osobní. Anonymní prodeje mohou probíhat třeba takhle na inzerát https://www.annonce.cz/prodej-firem.html

matejka
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 32
Registrace: 09.05.2017
Každé vylepšení je fajn, nedalo by se také něco udělat s diskusemi? Tzn. aby to tu trochu žilo, zatím je tu tak jedno nové téma týdně...
Jiří Matějka
www.venkazdyden.cz

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Kupuješ tady na WT, takže musíš mít lowe v kapse tady. Je to rozumný a větší procento zaplacení a prodeje. Dobití je otázka dvou dnů, pokud se nepletu.

Václav Bartoš
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 146
Registrace: 03.04.2017
Takže věci, které jsem zatím zjistil:

V Chrome nejde kliknout do pole Popis na aukce/pridat

Nepřihlášeným se zobrazuje políčko Přihodit, lze v něm přihodit, ale po přihlášení se příhoz nezaznamená.

Když přihodím v aukci, přesměruje mě to na jinou stránku jen proto, aby mi to ukázalo nějakou hlášku a zpátky mě to nevrátí.

Nepřichází žádný mail o skončení aukce s výzvou k akci k dokončení obchodu.

mirek novotny
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 07.01.2013
Alfa omega je návštěvnost, bez kritické masy ani sebelepší aukce nabídku a poptávku nezměni. JInak co se týče vylepší tak určitě kvituji co bylo uděláno, ale za mě tu chybí statistiky alá flippa.
Jak je web starý, na jakým sytému běží, jaké jsou jeho statistky (ideálně s možností nahrát GA jako na Flippě) at..
Prodávám a tvořím weby i eshopy. Investuji do zajímavých projektů a občas píšu blog.
 TitanCar.cz

Václav Bartoš
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 146
Registrace: 03.04.2017
mirek novotny píše:
Alfa omega je návštěvnost


Proto taky WebDeal vylepšujeme. Protože bez hladkého fungování návštěvníci přijdou a zas odejdou. Získat je můžete jedině tím, že jim vyrazíte dech. V pozitivním slova smyslu.

matejka
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 32
Registrace: 09.05.2017
Václav Bartoš píše:

Proto taky WebDeal vylepšujeme. Protože bez hladkého fungování návštěvníci přijdou a zas odejdou. Získat je můžete jedině tím, že jim vyrazíte dech. V pozitivním slova smyslu.


To je jistě chvályhodné, nicméně pokud to to nebude žít, tak se návštěvník o založení či účast v aukci ani nepokusí. Myslím, že mnohem víc vyrazí dech spousta zajímavých témat, aukcí atd. V takovém případě řada uživatelů oželí pár kliků navíc.
Jiří Matějka
www.venkazdyden.cz

Václav Bartoš
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 146
Registrace: 03.04.2017
matejka píše:
Myslím, že mnohem víc vyrazí dech spousta zajímavých témat, aukcí atd. V takovém případě řada uživatelů oželí pár kliků navíc.


Chyby jsou zatím tak fatální, že některé funkce vůbec nefungují. Něco tvoří takové překážky, že brání uživatelům WebDeal používat. Pokud by to bylo o pouze několika kliknutích, můžeme je ladit za chodu.

Takže dokud vše nebude alespoň fungovat, pak nemá smysl nové uživatele naštvávat.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se