Volná diskuze

portalbydleni
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 90
Registrace: 23.12.2013
Dobrý den, mám na zdejší jeden dotaz.

Vlastním několik prosperujících magazínů, nejsem s.r.o ale OSVČ a všechny jsou pod jednou "značkou" azet média. Jsou tam magazíny začínající právě slovem azet, např. azet style, azet finance, azet dovolená a další jiné starší, například portal bydlení, portal realit, in magazín, pěstujeme online - 6 let a více historie, originální články, pravidelná klientela.
Ke konci roku chci ukončit podnikání, mám na to důvody, které tady rozebírat nechci a nebudu. Některé magazíny bych přenechal kolegyni za její super pomoc a podporu - pravděpodobně ty zaměřené na styl. Nicméně nevím jak další magazíny prodat. Jestli po jednom, nebo jednoduše vše co je azet.... prodat jako balíček a další samostatně, nebo dát je na jednu hromadu a děj se vůle páně. Vše je výdělečné, PR články, bannerová reklama, textová podčlánková inzerce, adsense, sklik, bez jakékoli reklamy nebo emailových nabídek.

Vůbec netuším jak se rozhodnout, a prostě a jednoduše s co nejlepším výsledkem ten rok uzavřít. Nechci to prodávat pod cenou protože si osobně myslím, že ten potenciál pro budoucího majitele je vysoký. Ale zase nechci udělat chybu, prodávat v aukci po jednom webu mi přijde jako nesmysl, nakolik jsou provázané odkazy, patičkou a hlavní stránkou.
Jak by jste to řešili? Jak mít co nejlepší pozici jak pro mne, tak pro budoucího zájemce? Děkuji za názor a přeji hezký večer.
MIKROJOB.cz Mikroslužby od 100 COPYTRH.cz Prodej a nákup článků
Reklama, která se vyplatí - PR články, textová a bannerová reklama AZET média

ltynk
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 16
Registrace: 12.09.2013
Obě varianty jsou možné. Z mého pohledu záleží na tom, jak moc bude ten balík magazínů synergický. Pokud jsou hodně provázané (linky, společní inzerenti apod.) tak mi dává smysl to nabízet dohromady právě kvůli tomu.

Bez toho prodejního argumentu bych zkusil třeba jednotlivě (někomu se do portfolia hodí jen jedno téma) s dodatkem, že je možné koupit výhodně v balíku s těmi ostatními.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Nechceš mi do PM hodit URL webů na prodej? Něco bych rád pořídil do portfolia, když to bude pro mě tématicky vhodné.

portalbydleni
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 90
Registrace: 23.12.2013
Wladass píše:
Nechceš mi do PM hodit URL webů na prodej? Něco bych rád pořídil do portfolia, když to bude pro mě tématicky vhodné.

Dobrý den na to není nic tajné bude to komplet vše z azetmedia.cz připravované magazíny už nebudu rozbíhat
MIKROJOB.cz Mikroslužby od 100 COPYTRH.cz Prodej a nákup článků
Reklama, která se vyplatí - PR články, textová a bannerová reklama AZET média

Mike92
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 102
Registrace: 22.08.2013
Řeším něco podobného se svými projekty, ovšem na prodej jsem si dal o něco více času (první polovina roku 2018). Pokud se tedy pak podělíš o své zkušenosti, myslím, že nebudu jediný, kdo to ocení.

mirek novotny
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 07.01.2013
Kupuji zajímavé projekty. Jestliže máte něco na prodej, prosím svojí nabídku do PM.

díky
Prodávám a tvořím weby i eshopy. Investuji do zajímavých projektů a občas píšu blog.
 TitanCar.cz

PeKr
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 92
Registrace: 20.04.2017
Zaměř se na sebe a na svoje peníze tím směrem prodávej.
Komplet má cenu.
Prodávej komplet ušetříš si čas komunikací s lidmi, kterým se možná bude něco hodit do portfolia, kupují zajímavé projekty atp.
Něco jsi vybudoval ( neviděl jsem nezajímá) prodej tak
Kolegyni můžeš dát peníze

Václav Bartoš
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 146
Registrace: 03.04.2017
Pokud to má tu hodnotu, pak má smysl prodej v balíku. Pokud ne, má smysl prodej po částech - kolikrát se prodají jednotlivé weby dráž. Tohle závisí spíš na posouzení jednotlivých kupujících. Nejprve bych zkusil nabídnout celek a pak prodej po částech.

Stačí zadat aukci na WebDealu a pravá hodnota se odhalí. Není tu příliš aukcí, takže na takovou dražbu bude plně soustředěna pozornost všech, ideálně na minimálně 14 dní.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se