Volná diskuze

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
Jaké si dáváte předsevzetí do roku 2018? Pochlubte se veřejně a za rok si povíme, jak se vám je povedlo dodržet...:)

radep
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 87
Registrace: 08.05.2017
Nedávám si žádná.
Pokud mám chut něco změnit nebo udělat, pustím se prostě do toho.
Vánoce ani Nový rok pro mně nejsou období, kdybych se měl pokoušet být lepší než před nimi.
Teď jsem rozdělal dva nové weby, tak uvidím, jestli moje představa bude lepší než předsevzetí.
Vám osobně přeji vše nej do Nového roku, ať vyjdou i ta Vaše předsevzetí, která jste neuvedl -:)
Ra
Pr články, zpětné odkazy, magazíny - mám, píši a tvořím.

PeKr
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 92
Registrace: 20.04.2017
Já jsem se rozhodl poznat více myšlení českých lidí sedících za monitorem a pokusit se ověřit si v praxi moji myšlenku, že v České republice máme fenomén s názvem hater = troll
Všem Vám přeji hodně zdravý

Hagen
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 48
Registrace: 09.05.2017
Žádná - jen se držím plánu :)

Václav Bartoš
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 146
Registrace: 03.04.2017
Předsevzetí do dalšího roku je něco, k čemu jsem se nedostal letos a možná bych se k tomu další rok mohl dostat. Odkládání někdo pokládá v rámci prokrastinace za něco negativního, ale ve skutečnosti je to přirozený proces, kdy méně podstatné odkládáme, až to prostě udělat vůbec nemusíme nebo si to počká, takže je to nepodstatné. Tím pádem je předsevzetí něco nepodstatného. Buď to udělám hned a je důležité, abych o tom přemýšlel nebo si to počká.

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
predsevzeti jsou kratkozrake zalezitosti ... ja mam dlouholete plany, na kterych intenzivne pracuju a to jsem delal cely rok do ted a budu delat i cely rok dal, takze predsevzeti si davat nebudu :)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Chci ze svého života odstranit lidi, kteří mě zpomalují. Chtěl bych v rove 2018 konečně založit rodinu, bejt stejnej troll a bavit lidi kolem sebe. Profesní předsevzetí nemá a nechci mít, pracovat prostě nechci :)
A Vám přeji jen to nejlepší do roku 2018.

duben
Uživatelský avatar
WD Trader: 3/5

Příspěvky: 126
Registrace: 22.03.2012
Loni jsem chtel najit si alespon jednou mesicne cas na poradne foceni. To se mi vicemene povedlo. Letos k tomu pridavam, ze chci jeste zrychlit trideni a vyvolani fotek, abych ty fotky co takhle nafotim taky stihl mit ten samy rok vyvolane a poresene.
Pořádám KURZY INLINE BRUSLENÍ | Dělám databáze Select-SQL.com
Fotím a píšu o tom na FOTORADY.cz a MicrostockTools.com | Cvičení s Luckou

duben
Uživatelský avatar
WD Trader: 3/5

Příspěvky: 126
Registrace: 22.03.2012
btw. koukam na svuj feed v podpisu a nefunguje vam to. Uz mam od te doby na webu par novejsich clanku viz. www.duben.org ;)
Pořádám KURZY INLINE BRUSLENÍ | Dělám databáze Select-SQL.com
Fotím a píšu o tom na FOTORADY.cz a MicrostockTools.com | Cvičení s Luckou

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Václav Bartoš
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 146
Registrace: 03.04.2017
Ale neco me prece jen napadlo. Muj cil pro rok 2018? Tak jako Elektrolux naucil lidi luxovat nebo Xerox xeroxovat, naucim letos Cechy a Slovaky s PlaClou placlat = bez dohadovani si nechat obratem napsat texty nebo publikovat clanky na blozich, magazinech a v mediich.

duben
Uživatelský avatar
WD Trader: 3/5

Příspěvky: 126
Registrace: 22.03.2012
Mac píše:
Feed funguje, problém bude nejspíše u tebe na webu, protože mě se teda aktualizuje okamžitě.


Mas pravdu chyba je u me. Diky a omluva Wedosu :)
Pořádám KURZY INLINE BRUSLENÍ | Dělám databáze Select-SQL.com
Fotím a píšu o tom na FOTORADY.cz a MicrostockTools.com | Cvičení s Luckou

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se