Volná diskuze

SonyFalko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 19
Registrace: 01.03.2015
Zdravím všechny.

Hledám MLM (síťový marketing) firmu, kde by jsem chtěl podnikat jako prodejce.

Mám nějaké své představy, jak by taková solidní MLM firma měla vypadat a proto
zde popíši podmínky, které by měla splňovat:

1) Nesmí po nových prodejcích požadovat vstupní, nebo školicí poplatek.
(proč bych taky měl platit za to, že jím chci zvyšovat obraty, že?)
2) Musí prodávat reálné produkty, nebo služby. (žádné letadlo a žádné odměny pouze za nabíraní nových členů atd)
3) Musí prodávat produkty denní potřeby, nebo služby po kterých je velký zájem.
4) Jsou tam normální lidé (žádné vymývaní mozků, nebo kecy o tom, že za rok budu milionář atd.)
5) Neprodává předražené výrobky
6) Je možné její produkty prodávat přes dropshipping (zákazník např. přes můj eshop zboží objedná, zaplatí a já z těch jeho peněz zaplatím a objednám za velkoobchodní cenu ze skladu)
7) Je možné jejich produkty prodávat do celého světa (například má sklady po celém světě ze kterých je možné pro klienta objednat produkt, ať už bydlí kdekoliv ve světě)
8) Dostanete od ní hotový eshop
9) Musí být zavedená a být minimálně 2 roky na trhu.

Pokud někdo takovou firmu, která splňuje všechny tyto body znáte, nebo v ní pracujete, tak mi pošlete tip. Rád se stanu součástí vašeho týmu.

Pokud však mi doporučíte firmu, která by třeba jenom jeden z těchto bodů nesplňovala, tak je to pro vás a pro mě ztráta času. V také firmě nechci podnikat.

Budu rád za vaše tipy.

Arkana10
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 08.01.2018
zdravím,doporučila bych jedině Tiande,kvalitní produkty cenově dostupné,následně velmi schopně postavený marketign..v případě zájmu mě kontaktujte ráda vysvětlím,pomůžu...registrace nezávazná,bez vstupních poplatků..provize velmi slušné,systém odměňování jsem v žádném MLM takový nenalezla.. za mě pecka!!
lulinka99@atlas.cz

Václav Bartoš
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 146
Registrace: 03.04.2017
Firmy založené na MLM současně provozují dropshipping?

mirek novotny
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 07.01.2013
Já se obávám že takto u nás žádná značková firma v rámci MLM nebude fungovat: Minimálně vstupní poplatky a dražší produkty k těmto firmám patří. Aniž bych je obhajoval tak to chápu jako jejich obchodní model. Takhle fungovali odjakživa.
Prodávám a tvořím weby i eshopy. Investuji do zajímavých projektů a občas píšu blog.
 TitanCar.cz

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Asi jsem letadlo, ale asi bych doporučil něco jiného.

muf
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 24.10.2018
Je tady něco nového a je to MLM systém postavený na reálných projektech žádné předražené zboží jen si to chce pořádně nastudovat ať člověk ví co a jak www.pravidelnyprijem.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se