E-shopy

Serzakk
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 07.09.2017
Ahoj lidi, poradili by jste mi na které platformě mám vytvořit eshop? (shoptet, prestashop či wordpress
Výběr je ohromný jenže u některých platform něco chybí.

Tak už jsem z toho zmatený a nevím která platforma je lepší.

Díky.

Jiří Mareš
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 121
Registrace: 04.08.2012
No asi nejlepší je u poskytovatelů typu Shoptet, Eshop-Rychle, Webareal, Atomer, FastCentrik atd. si zřídit testovací účet, většinou nabízejí 14 - 30 dní na testování zdarma. Tedy je to příležitost si většinu funkcí ošahat, seznámit se s administrací atd.
Ohledně Wordpressu, či PrestaShopu, pokud máš k ruce nějakého vývojáře nebo sám se věnuješ této oblasti, tak není opět nic lepšího, než si zmíněné open-source řešení nainstalovat a vyzkoušet. Hodně mých klientů jede na Shoptetu, spousta začínajících volí Eshop-rychle. Další, co si chtějí spoustu věcí přizpůsobit po svém a nechtějí mít pronajaté řešení, mají k ruce vlastního vývojáře, tak volí většinou Prestashop nebo WooCommerce, což je nadstavba pro Wordpress.

mirek novotny
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 07.01.2013
Serzakk píše:
Ahoj lidi, poradili by jste mi na které platformě mám vytvořit eshop? (shoptet, prestashop či wordpress
Výběr je ohromný jenže u některých platform něco chybí.

Tak už jsem z toho zmatený a nevím která platforma je lepší.

Díky.


Shoptet pokud ti stačí prefabrikované řešení a navadí ti platit měsíční poplatky (imnoho což apriory nemusí být nic proti ničemu) a naopak OpenSource jestliže to chceš mít více ku obrazu svému či potřebuješ hodně šetřit.
Prodávám a tvořím weby i eshopy. Investuji do zajímavých projektů a občas píšu blog.
 TitanCar.cz

Coe
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 33
Registrace: 24.02.2012
zkus se podívat na www.webmex.cz > třeba ti budeme vyhovovat - jsme něco mezi krabicí a pronájmem - systém aktualizujeme téměř každý den a dokážeme tam vytvářet téměř jakékoliv individuální úpravy, případně doporučit lepší řešení. (internetový obchod, eshop)

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
Souhlasim, webmex je fajn obchod. Shoptet také není marný. Pro náročnější je pak Simplia. Tolik z pronajímaných řešení.

SharkCZ
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 08.04.2018
Ahoj, zkus se podívat sem. Je tam srovnání platforem k pronájmu. http://jakvytvoriteshop.cz/

neter
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 17.11.2017
Doporučuji řešení na systemu prestashop https://prestashop.online

Madviso Marketing
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 12.05.2019
Môžeš skúsiť aj Midasto - https://midasto.sk/.

Karlos85
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 04.07.2020
Kolik si tam můžu brát společnosti za platby online? platí se i nějaký paušál za provozování systému?

Tonyk
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 08.07.2020
Já provozuji eshop už více jak 4 roky, a mám online platby kartou za 1% z každé platby. Nemám žádné fixní poplatky, zavedení do eshopu bylo zdarma, řešil jsem to s technikem společnosti.

Karlos85
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 04.07.2020
Takže pokud třeba měsíc nic neprodáte, tak nemusíte platit vůbec nic ano? Jak to tedy funguje, pokud potřebuji tento sytém mít ve svém eshopu?

Tonyk
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 08.07.2020
Ano přesně tak. A také přesně proto jsem si systém online plateb od exactly .cz vybral. Podívejte se na jejich stránky. Potom jsem volal na číslo, které najdete v kontaktech +420 733 415 288 a domluvil jsem se přímo s IT technikem na implementaci online platebního systému do eshopu.

Balacek23
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 18.07.2020
Když řešíte eshop, tak jak řešíte platby na eshopu? myslím tím hlavně online platby, které jsou přímo propojené s bankou a ihned odečítají zákazníkům peníze?

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se