Affiliate

barborach
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 07.03.2018
Obrázek
Nový affiliate program eshopu s vybavením do kuchyně a potravinami z celého světa - Chefshop.cz
http://www.chefshop.cz/
Provize: 7 - 19 %, platnost cookies: 30 dní

Chefshop je e-shop založený největší školou vaření v Česku – Školou vaření Chefparade. Nabízíme široký sortiment exotických potravin, zahraničních delikates, kvalitní bio produkty, pomocníky do kuchyně, jako jsou hrnce, pánve, nože, spotřebiče, ale i pomůcky pro cukráře a doplňky pro stolování a servírování.

Více informací a registrace do Affiliate programu: https://www.dognet.cz/kampane/chefshop-cz/

Obrázek

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
Mám několik webů kam be se to skvěle hodilo, ale kvůli "než dosáhnete výplatní minimum 100 €, není možné o vyplacení požádat" fakt ne. Tímto nabízím, kdyby tam byl někdo registrovaný, tak mu pronajmu bannerové místo.

PeKr
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 92
Registrace: 20.04.2017
stando nepodivuj se 100 euro snad neni tak hodně kolik by jsi chtěl stovku?
a dopřelož si pls ty šablony nebo mě praskne hlava z toho continue reading, posted on atd..
fujtabl
dáváš si s tím práci a základní věci máš na hovno

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
PeKr píše:
stando nepodivuj se 100 euro snad neni tak hodně kolik by jsi chtěl stovku?
a dopřelož si pls ty šablony nebo mě praskne hlava z toho continue reading, posted on atd..
fujtabl
dáváš si s tím práci a základní věci máš na hovno

vzhledem k tomu, že affill mám až jako sekundární, tak 100€ je pro mne fakt likvidační, protože zatím všechny affily co jsem měl, tak měly ke konci roku nulování (tedy kdo neměl dost na výplatu, tak o výdělky přišel)

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
Mac píše:
Nevěřim. Kde si přišel na to, že provize na konci roku nulují?

například sít CJ.com (tímpádem i vivnetworks) to dělá a je to přímo i v pravidlech
2015>16 jsem projel 1100 a 2016>17 jsem projel 800, protože jsem holt nedosáhl toho 100USD minima.

PeKr
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 92
Registrace: 20.04.2017
S, a co si udělat svůj shop dropshipping Cz tam má něco kolem kuchyně se podívej
Nemusí tě to stát ani vindru:) plugin na xml import pro woocommerce mají zdarma template dobrých zdarma je hodně taky.
Za dva tři dny to máš poskládané náklady prd a jedeš posílaš si trafik k sobě
2x týdně aktualizace feed a pluginy nějaký článek občas a je..uvidíš třeba tě to začne bavit a posuneš se zas o kousek dál :)
Navíc se o to starají berou telefony komunikují

barborach
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 07.03.2018
Dobrý den,
hranice 100€ je stanovená Dognetem. Provize se ale NIKDY nenelují! :-) Naopak začátkem roku Dognet vždy vyplácí provizi i publisherům, kteří mají méně než 100€. Letos vypláceli všechny, co měli alespoň 20€, ostatním se provize přenáší dál.
Věřím tedy, že to není žádná překážka :-)
Přeji hezký den,
Barbora

barborach
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 07.03.2018
StanikKolarik píše:
Mám několik webů kam be se to skvěle hodilo, ale kvůli "než dosáhnete výplatní minimum 100 €, není možné o vyplacení požádat" fakt ne. Tímto nabízím, kdyby tam byl někdo registrovaný, tak mu pronajmu bannerové místo.


Dobrý den Stando,
tak ještě jedno vylepšení pro vás :)
Když se zaregistrujete přes Pink dognet, tak bude Váš problém vyřešen. Tam je výplatní minimum 20 €.
Víc informací najdete tady: http://pink.dognet.sk/how-it-works/

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Affil je fajn, ale viděl bych to na finance.

barborach
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 07.03.2018
Do konce měsíce máme na Chefshop.cz dopravu zdarma!
Skvělá šance pro vás získat provize zákazníci na dopravu zdarma slyší a nakupují o stošest
Zaregistrujte se do našeho affiliate programu a získávejte provize 7 - 19 %
http://bit.ly/chefshop-affiliate
Obrázek

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se