Volná diskuze

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Zdravím. Zajímalo by mě, jaký vliv má použití RSS na stránkách pro SEO? Pak také jak se Vám případně zlepšilo umístění pozice ve vyhledávači Google při použití scriptu pro pro agregator RSS Googlu (pokud používáte)?

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Jediné co jsem kdy zkoušel bylo nahrát RSS feed přes Google Webmaster Tools jako sitemapu. Nic extra se nestalo, prostě jako když se tam nahraje klasická sitemap.xml. Jen to procrawloval.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Ještě jedna věc - ja do Googlu zaregistrovat svuj blog - sluzba blogsearch?

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
tys tu sluzbu nekdy pouzil? jakou souvislost to mj. ma se SEO...?

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Michal Kubíček: jistí boti jdou jen pres RSS a jini (co jsem cetl) treba zase jen na obrazky nebo dokonce favicon....myslím, že mít RSS na stránkách je plus, ale nevím jak moc velké. pokud budu dělat čistě html statické stránky, tak RSS bude problém

Teď jsem našel podrobnosti:
http://support.google.com/webmasters/bi ... wer=178852

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Nic takového nepoužívám a též žiju. HTML stránek bez RSS mám několik a jsou (nebo se pohybují - pozice tolik nehltám proto je neměřím) na předních příčkách ve vyhledávání, takže to žádná velká spása nebude si myslím.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
alijosha: ja bohuzel hltat pozice musim, protoze mam vetsinou komercni weby v silnem konkurencnim oboru....jak nejses na 1.strance, neprodas

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
Jsem si vědom otevírání starého tématu...

Nikde jsem pořádně nedohledal, jak RSSfeedy figurují v linkbuildingu.
Tedy když na mém webu mám RSS widget z jiných webů.
A taky jestli když si moje RSS dá někdo cizí, tak jestli se to počítá jako linky nebo ne.
Můj plán je takový, že mám agregovaný feed z 10 svých webů a chci si ho dát do widgetu na 20 jiných svých webů a tím vlastně si na ně vzájemně odkazovat. Je to blbost?
Nikde jsem ani nenašel jestli linky v RSS jsou follow/nofollow

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
RSS je forma API exportu, co to má co dělat se SEO? Leda tak kdyby se ten feed někde objevil.

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
Kohy píše:
RSS je forma API exportu, co to má co dělat se SEO? Leda tak kdyby se ten feed někde objevil.
přesně - mix feedů z 10 webů mám v RSS widgetu, takže ty weby na sebe různě vzájemně odkazují

PeKr
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 92
Registrace: 20.04.2017
To je velmi špatně S. efekt tvych masochistických RSS widgetů ve foteru je opačný tedy negativní dopad

do přelož si raději ty template:)

přesně - mix feedů z 10 webů mám v RSS widgetu, takže ty weby na sebe různě vzájemně odkazují

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Obecně, lepší jsou odkazy dlohoudobé. RSS tohle nesplňuje.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se