Volná diskuze

Forlis
WD Trader: 0/5

Příspěvky: 17
Registrace: 15.07.2012
Čaute,

mohli by sme tu rozbehnúť diskusiu, kde by ste opísali svoje vlastné projekty, o čom sú, prečo ste sa do nich pustili atď.

Môj najnovší projekt je: www.rawstrava.sk - magazín o raw strave a zdravej výžive. Je to affiliate web, cieľom webu je pasívny zisk a skúšanie online marketingových noviniek.

Cieľom naozaj nie je hrabanie backlinkov, ale rozvírenie diskusie a prezentácia vlastných projektov (aby sme vedeli čo za užívateľov tu sú) :)
Bratislava-mesto.eu - Informačné stránky o Bratislave a okolí
 Výhody a nevýhody plechovej strechy od blachotrapez.sk

radep
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 87
Registrace: 08.05.2017
Dobrý nápad s webem,

pustil jsem minulý měsíc doménu raw-dorty.cz , dva roky jen info o raw stravě. Jestli se Ti hodí, kup.
Pokud chceš, napiš článek, třeba Ti přinese nějakou kačku -:)
Publikuji ho na novém magazínu http://www.multimag.cz, který začínám rozjíždět jako doplněk k ostatním magazínům
Ra
Pr články, zpětné odkazy, magazíny - mám, píši a tvořím.

GetBeyond
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 04.01.2018
Zdravím :)

i já přidám svou trochou vody do mlýna a představím náš startupový projekt. Jedná se o vysouvací panely, díky kterým uklidíte velké množství obsahu právě do těchto panelů. Uživatel si je pak jednoduše zobrazí přes odkaz v textu. Nemusí se tak hrabat velkým množstvím obsahu, pokud nebude chtít. Ideální pokud potřebujete na web dostat obsáhlé nápovědy, ukázky zdrojových kódů, chytře umístit obchodní podmínky, nadstandardní popisek produktu, atd. Zároveň tyto panely můžete využít i jako nápovědu v místě konkrétního problému a pozornost uživatele nemusíte odvádět na jinou FAQ podstránku. Jsou ideálním řešením v případě toho, kdy potřebujete uživateli hodně věcí vysvětlit, ale nechcete ho přehltit a zároveň udržet v nákupním procesu a neodvádět jeho pozornost na jiné stránky. Testovací verze je na 30 dní zdarma. Pokud by byl zájem, tak zkuste :) -> https://www.getbeyond.io/cs/

Díky! :)

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
Já toho mám víc, ale hlavní projekty jsou
smag.cz - sportovní magazín, původně vzniklý jako doprovodná platforma pro zamýšlenou fotobanku (nakonec mám fotky v ČTK)
ad.hys.cz - bannerová síť
politicon.eu - benjamínek v mém portfoliu, platforma pro vyjádření se k aktuálním otázkám

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Taky toho mám víc, ale jsou věci, kterých si cením :)

Monitoruju.net: založeno v roce 2012 a od té doby se drží. Ceník domén a archiv expirovaných domén mají pro mě asi největší hodnotu. Už párkrát jsem uvažoval o prodeji, ale nenašel se nikdo, kdo by to koupil, tak to pořád držím :)

Geekforum je další srdcovka :) Taky vznik v roce 2012

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
ja toho mam taky par :D

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Moje děťátko IT mazagín a druhé MFA děťátko Windows 10 - na prodej. Pak ještě www.neklikat.cz a www.chytráplzeň.cz. :)

Forlisek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 15.08.2017
Tak som spustil ďalší projekt MinecraftServer.sk - minecraft server list. Možnosť vygenerovania si vlastného banneru pre server, písať blog a komentovať rovno pri detailných štatistikách servera.

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
Forlisek píše:
Tak som spustil ďalší projekt MinecraftServer.sk - minecraft server list. Možnosť vygenerovania si vlastného banneru pre server, písať blog a komentovať rovno pri detailných štatistikách servera.

asi mi nedochází k čemu je to dobré... rád se nechám poučit

Forlisek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 15.08.2017
StanikKolarik píše:
asi mi nedochází k čemu je to dobré... rád se nechám poučit


Klasický zoznam minecraft serverov (ktoré sú pokope) a je možnosť tam filtrovať podľa kategórií. Majitelia serverov si tým zvýšia počet online hráčov a hráči zas nájdu server, na ktorom chcú hrať, čo je na tom nezrozumiteľné?

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
Forlisek píše:

Klasický zoznam minecraft serverov (ktoré sú pokope) a je možnosť tam filtrovať podľa kategórií. Majitelia serverov si tým zvýšia počet online hráčov a hráči zas nájdu server, na ktorom chcú hrať, čo je na tom nezrozumiteľné?
aha, zmátly mne ty bannery.
a hlavně se ve věcech pro lidi pod 10let moc neorientuju. ale díky

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se