Sociální sítě

FB

AFUK
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 22
Registrace: 14.04.2018
v letech 2008 až 2012 jsem se snažil dostat mna FB. Zkoušel jsem to 3x. Nejdéle jsem se tam udržel 4 dny, pak mne administrátoři vždy vymazili účet. Důvod? Kritizoval jsem FB.
A ejhle, uplynulo pár let a na má slova došlo.

Také máte účet na FB? A co vás na FB drží? Těší vás, že můžete pomlouvat a udávat? Na to je FB ideální, kvůli tomu kdysi vznikl.

Jak se vám líbí, že FB kšeftuje s vašimi daty?
Váš podíl v anglické firmě anebo vlastní firmu v Anglii zařídí ALL Finance UK Ltd

portalbydleni
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 90
Registrace: 23.12.2013
Myslíte že něco podobné nedělá twitter, google nebo operátor? :-D naivní představa že tohle dělá jenom FB
MIKROJOB.cz Mikroslužby od 100 COPYTRH.cz Prodej a nákup článků
Reklama, která se vyplatí - PR články, textová a bannerová reklama AZET média

AFUK
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 22
Registrace: 14.04.2018
Google bezpochyby data shromažďuje, o twitteru si nejsem jist. Zatím jsem ale neslyšel, že by twitter nebo google s nahromážděnými daty kšeftoval. Pinterest od 1.května zásadně zpřísnil pravidla.

FB je vyjímečný, protože FB byl vytvořen právě pro špiclování a udávání mezi -náctiletými a za účelem shromažďování pomluv, které následně bylo možno využívat. To je opravdu velmi vyjímečná socková síť. Neznám jinou takovou. Minimálně o twitteru nebo pinterestu se to říci nedá.
Váš podíl v anglické firmě anebo vlastní firmu v Anglii zařídí ALL Finance UK Ltd

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
AFUK
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 22
Registrace: 14.04.2018
Není náhodou Microsoft na 1.místě pokud jde o šmírování?

Viz tento článek

https://pctuning.tyden.cz/multimedia/hry-a-zabava/46809-wtf-msft-aneb-co-se-to-deje-s-microsoftem
Váš podíl v anglické firmě anebo vlastní firmu v Anglii zařídí ALL Finance UK Ltd

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se