Sociální sítě

Jak se v takovém případě zacchováte?
50%
Žádná hlasování
50%
Žádná hlasování
Žádná hlasování
Celkem hlasů: 2
StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
Jelikož nic není úplně zadarmo, tak se občas setkáme s tím, že se na webu objeví nějaká překážka. U některých zpravodajských webů se začíná stále častěji "toto je jen pro platícího", ale často je je to jenom blbost typu sdílení, lajku a podobně.
Jaký máte postoj, když po vás při čtení článku autor něco chce na oplátku?
* vadí vám to tak, že web zavřete?
* uznáte že "zadarmo ani kuře nehrabe" a vyhovíte?

Příkladem třeba sociallocker na konci článku http://politicon.eu/2018/01/vitezove-a-porazeni-roku-2017/
díky

-- 28. 05. 2018 21:38 --

Tu poslední možnost prosím BERTE S NADSÁZKOU...

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
matejka
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 32
Registrace: 09.05.2017
Nevadí mi, že za to něco chce, nicméně nechci dávat mail, nechci dávat vynuceně like apod. Preferoval bych nějakou jednoduchou mikroplatbu, kde jednou dvakrát kliknu, zaplatím a mám obsah.
Jiří Matějka
www.venkazdyden.cz

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
matejka píše:
Nevadí mi, že za to něco chce, nicméně nechci dávat mail, nechci dávat vynuceně like apod. Preferoval bych nějakou jednoduchou mikroplatbu, kde jednou dvakrát kliknu, zaplatím a mám obsah.
to bych taky rád, ale
flattr u nás nikdo nepoužívá (a je potřeba ho první nabít)
žádost o kliknutí na reklamu je proti pravidlům provozovatelů (a chápu proč)
půlka lidí má adblock a i kdyby ho neměli tak nikdo na nic neklikne
místo mikroplateb používám počlánkovku (kterou je ale opět potřeba mít předem nabitou penězma)

takže lajk/sdílení je asi to nejjednodušší co lze mít
za jiné nápady budu vděčný

matejka
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 32
Registrace: 09.05.2017
Možná ještě Paypal Donate button, lidí s paypalem bude víc. Ale zase je to jen "donate", patrně tím nelze podmínit zobrazení dalšího obsahu.
Jiří Matějka
www.venkazdyden.cz

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
donate mi nevadí - ale paypal mne zavazuje k dost právním a účetním úkonům

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Vadí mi žebrání ale vše win-win je OK.

PeKr
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 92
Registrace: 20.04.2017
V případu kvalitního obsahu je zpoplatnění pochopitelné to, ale není Tvůj případ.
Máš základní věci stále v nepořádku - Stando!

Social locker je žebrání vhodné možná na virální weby.

To, že máš soc.locker na politicon. eu nejsem schopen pochopit..

Po 155 ti doporučuji uvést šablony do korektní podoby pro české čtenáře a zaměřit se na základní věci jako je například optimalizace velikosti obrázků a další příbuzné základní věci, která pramení z Tvé ignorace.

Snahu a nadšení máš to uznávám proto jsem si našel čas (jsem unaven z prodeje zmrzliny btw. dnes rekordní tržba), a napsal jsem ti svůj hodnotný kritický názor.

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
PeKr píše:
V případu kvalitního obsahu je zpoplatnění pochopitelné to, ale není Tvůj případ.
Máš základní věci stále v nepořádku - Stando!

Social locker je žebrání vhodné možná na virální weby.

To, že máš soc.locker na politicon. eu nejsem schopen pochopit..

Po 155 ti doporučuji uvést šablony do korektní podoby pro české čtenáře a zaměřit se na základní věci jako je například optimalizace velikosti obrázků a další příbuzné základní věci, která pramení z Tvé ignorace.

Snahu a nadšení máš to uznávám proto jsem si našel čas (jsem unaven z prodeje zmrzliny btw. dnes rekordní tržba), a napsal jsem ti svůj hodnotný kritický názor.

kéž by sis ten čas nenašel

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
Mac píše:
Sice provokativně podané, ale jinak ty rady jsou dobré. PeKr nebude úplně marný a to i přesto, že není reálný. :-D

dokola omílá jedno a to samé a jenom trolluje
Ale jelikož si to pánové z Wobsahu tady koupili jenom jako investici, tak je moc nezajímá co se tu děje. Trollové si můžou dělat co chcou a když dostanou BAN, tak stejně můžou trollit dál.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
PeKr
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 92
Registrace: 20.04.2017
StanikKolarik píše:
dokola omílá jedno a to samé a jenom trolluje
Ale jelikož si to pánové z Wobsahu tady koupili jenom jako investici, tak je moc nezajímá co se tu děje. Trollové si můžou dělat co chcou a když dostanou BAN, tak stejně můžou trollit dál.


ty Stando jsi pracovitý, ale máš jednu velkou vadu nejsi schopen přijmout názor a alespoň se nad ním zamyslet.

Mě je šumák, že máš obrázky na webu přes 200KiB když je můžeš mít 10x menší nedivil bych se kdyby jsi měl 50 s loaded time, stejně tak že investuješ čas a peníze do obsahu a nejsi schopný si přeložit šablonu - o ostatním nemluvím

Proč si to nedáš do pořádku vždyť je to přeci škoda.
Myslím to dobře dám ti tedy již pokoj

MarioCZech
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 04.06.2018
StanikKolarik píše:
to bych taky rád, ale
flattr u nás nikdo nepoužívá (a je potřeba ho první nabít)
žádost o kliknutí na reklamu je proti pravidlům provozovatelů (a chápu proč)
půlka lidí má adblock a i kdyby ho neměli tak nikdo na nic neklikne
místo mikroplateb používám počlánkovku (kterou je ale opět potřeba mít předem nabitou penězma)

takže lajk/sdílení je asi to nejjednodušší co lze mít
za jiné nápady budu vděčný


Zdravím Vás! Služba jako Flattr nikdy nemůže fungovat. Vždyť někomu pošlete peníze a nic za to nedostanete. Doteď mi není jasné, jak to mohlo mít ze začátku tak velký ohlas. I když myšlenka hezká, to se musí nechat. My teď děláme na něčem novém a za chvilku to bude venku. Určitě se máte na co těšit!

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
MarioCZech
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 04.06.2018
Dobrá, určitě oživím :)

Václav Bartoš
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 146
Registrace: 03.04.2017
Zpoplatnovat obsah zacal iHned a mne to naucilo cist jen nadpisy a perex.

MarioCZech
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 04.06.2018
StanikKolarik píše:
to bych taky rád, ale
flattr u nás nikdo nepoužívá (a je potřeba ho první nabít)
žádost o kliknutí na reklamu je proti pravidlům provozovatelů (a chápu proč)
půlka lidí má adblock a i kdyby ho neměli tak nikdo na nic neklikne
místo mikroplateb používám počlánkovku (kterou je ale opět potřeba mít předem nabitou penězma)

takže lajk/sdílení je asi to nejjednodušší co lze mít
za jiné nápady budu vděčný


Vámi preferované jednoduché mikroplatby bude umět naše nová služba. Pokud by Vás to zajímalo, rád Vám o tom napíšu více :)

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
MarioCZech píše:

Vámi preferované jednoduché mikroplatby bude umět naše nová služba. Pokud by Vás to zajímalo, rád Vám o tom napíšu více :)

díky, ale mikroplatby jsou v tomto ohledu slepá ulička. obecně se setkávám s názorem "když to není zadarmo, tak to nechci".
Navíc na tomhle zařval Flattr, protože lidi by asi i nějakého chlupa pustili, ale ne za podmínky že si musí někam něco nabíjet

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
MarioCZech
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 04.06.2018
StanikKolarik píše:
díky, ale mikroplatby jsou v tomto ohledu slepá ulička. obecně se setkávám s názorem "když to není zadarmo, tak to nechci".
Navíc na tomhle zařval Flattr, protože lidi by asi i nějakého chlupa pustili, ale ne za podmínky že si musí někam něco nabíjet

Já si taky myslím.. Peníze si někam nabíjet.. nebo peníze měnit na nějaký virtuální měny a pak za to platit.. to je úplný nesmysl, to v dnešní době nikdo dělat nebude a je to jeden z důvodů, proč flattr nemohl fungovat. A naše služba (název nepíši, jelikož to ještě není venku a pořád to testujeme) není jen něco za něco.. Nabízí více funkcí, stránky si to nastaví podle toho, co preferují.. Muže se jednat o dary.. nebo po zaplacení adblokujeme reklamu.. po zaplacení zobrazíme obsah.. Je toho spousty, jde to snadno a rychle... Máte tady někdo webovou stránku, kde to můžete využít? Rád vysvětlím více do soukromé zprávy a ukážu i jak služba funguje v praxi..

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
oživuju to, jestli se nenajdou další podněty

MarioCZech
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 04.06.2018
StanikKolarik píše:
oživuju to, jestli se nenajdou další podněty

Pokud by Vás to zajímalo, rád Vám ukážu betaverzi naší služby, která umožní čtenářům jednoduché platby za obsah :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se