Domény

webdeals
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 80
Registrace: 09.02.2014
Cau,

vsiml jsem si "mensiho" problemu. Koupil jsem nejake starsi domeny, dal nejaky obsah, poslal stranky k indexaci a uz to jsou 2 mesice co mi to na googlu, ani seznamu, nic po zadani site:www.domena.cz nic nevyhazuje.

Nevite o nakem postupu, jak zjistit jestli jsou domeny OK?

Nasel jsem nejake navody ale nic co by mi reklo, ze je na tehle domene ban.

A i kdyby tam nejaky ban byl, tak verim, ze po nahrani "normalniho" obsahu mi to odbanují.

Je to už moc dlouho.....

Dik.

ZdendaP
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 16
Registrace: 22.07.2018
Kdysi dávno jsem koupil pěknou doménu, na které, jak se posléze ukázalo, byla nějaká forma penalizace od Seznamu. Projevovalo se to tak, že cokoliv jsem na web přidal, Seznam nechtěl indexovat a nebo to zaindexoval ale ve výsledcích se ten text zobrazoval extrémně hluboko. Po nějakém čase a hromadě nakoupených externích odkazů se to vrátilo do normálu.
Hledáte aktuální výprodej mobilních telefonů nebo chcete smart TV levně?
Slewík vyhledá zajímavé slevy za vás!

webdeals
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 80
Registrace: 09.02.2014
ZdendaP píše:
... Po nějakém čase a hromadě nakoupených externích odkazů se to vrátilo do normálu.


No nejaky 1-2 odkazu na ty weby udelam, vic ne.

Jak dlouho jsi cekal, bylo to vic nebo min nez 2 mesice?:)

ZdendaP
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 16
Registrace: 22.07.2018
Bylo to něco mezi 6 - 12 měsíci. Ale je to už cca 5 let zpět, možná to teď posuzují jinak.
Hledáte aktuální výprodej mobilních telefonů nebo chcete smart TV levně?
Slewík vyhledá zajímavé slevy za vás!

mirek novotny
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 07.01.2013
Ohledně potencionálních problémů s doménou je Seznam schopen poměrně rychle na dotaz odpovědět, mám s tím dobré zkušenosti. S Googlem je to problém. Tam se většinou nic nedozvíš.
Prodávám a tvořím weby i eshopy. Investuji do zajímavých projektů a občas píšu blog.
 TitanCar.cz

ZdendaP
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 16
Registrace: 22.07.2018
Myslíš tady https://napoveda.seznam.cz/cz/services/ ? A dávají informace i o penalizacích na doméně? To se mi nějak nezdá, oni jsou v těhle věcech dost zdrženliví.
Hledáte aktuální výprodej mobilních telefonů nebo chcete smart TV levně?
Slewík vyhledá zajímavé slevy za vás!

webdeals
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 80
Registrace: 09.02.2014
Jo kupodivu ten chat funguje a byli rychli..


Ja si jakoze ne-IT nevsiml "no index" v kodu. Tak jsem to zmenil jen na "index" a uvidime...

redgunn
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 11.07.2018
Přidat domény do Google webmaster tools a zaindexovat "načíst jako google". Případně je pak jeden trik - dát do obsahu embed youtube video a udělat sitemapu pro videa. Pokud se to i tak nezaindexuje, tak je doména zřejmě penalizována. Ve webmaster tools by se i měla objevit zpráva o tom, zda je doména penalizována (většinou to může trvat i den, než se to ukáže).

Pokud je doména penalizována, tak to Google rozhodně sám neodbanuje. Musíte přes Webmaster Tools a dát jim požadavek o přezkoumání penalizace: stačí jim napsat, že jste nový majitel domény a nevíte proč se vaše doména nikde neukazuje.

webdeals
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 80
Registrace: 09.02.2014
Diky. tak přes google webmaster tools jsem to uz overil, zadne chyby to nehlasi, takze mi to ani nenabizi požadavek o přezkoumání.

Co se tyka vytvoreni sitemapy nebo videa nebo vůbec jakekoli sitemapy, tak s tim uz mam technicky problem:)

Edit: Tak se to najednou rozhodlo, že se to zaindexuje.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se