Affiliate

jedy
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 23
Registrace: 25.05.2012
Obrázek

V Affiliate Agency Network se k nám připojil další inzerent, tentokrát v hudebním segmentu a s parádní provizí - Music-City.cz

  • Provize: 8 %
  • Cookies: 30 dní

-> Přečtěte si více o affiliate programu Music-City.cz

Music-City.cz má velké zázemí v kamenných prodejnách i kladných hodnocení na Heuréce. Máme pro vás připravené bannery na aktuální akce a zanedlouho přibude také XML feed.

Program to bude více než zajímavý, jelikož se cena hudebních nástrojů pohybují v řádech tisíců až desetitisíců a v kombinaci s 8% provizí to může dělat slušné výdělky. ;)

Hagen
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 48
Registrace: 09.05.2017
Neberte to jako rypání, ale kdo bude kupovat kytaru přez internet? A ještě drahou? To je tak malá cílová skupina lidí že ten to affil se dá využít na nějaký blog. A když už někdo něco koupí tak maximálně kabel...

Ten kdo kupuje kytary za desetisíce, tak bude zkoušet na krámě.

Chápu že chcete využít další prodejní kanál, ale tohle podle mého názoru není ta nešťastnější volba.

mirek novotny
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 07.01.2013
Já to naopak vidím pozitivně, čím více druhů affilů tím lepe. Každý si pak najde svoji niku. Jinak k sortimentu, kytary se možná takto neprodají, ale mají tam i jiné věci. Já před časem četl/slyšel? nevím už, rozhovor s jejich konkurencí tj. kytary.cz a tam mimo jiné zaznělo že jim affil a partnerský prodej celkem funguje. Takže já bych to tak černě neviděl.
Prodávám a tvořím weby i eshopy. Investuji do zajímavých projektů a občas píšu blog.
 TitanCar.cz

ZdendaP
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 16
Registrace: 22.07.2018
Hagen má pravdu v tom, že hudební nástroje jsou typickém představitelem zboží, které si chce většina zákazníků před koupí vyzkoušet. Vyhovující zboží pak ale stejně koupí přes internet, ledaže by mu dal prodejce v kamenném obchodě totožnou cenu, za kterou je zboží online... Takže affil na hudebniny určitě smysl má.
Hledáte aktuální výprodej mobilních telefonů nebo chcete smart TV levně?
Slewík vyhledá zajímavé slevy za vás!

Hagen
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 48
Registrace: 09.05.2017
Dekuji za jiný pohled na vec

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se